Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Місцеві вибори Обговорення місцевих виборів у нашому місті

Старый 20.10.2010, 07:51   #21
FoxM
Корчагінець

Вес репутации: 22 FoxM на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Сидоренко Ірина

Ну так в Шепетовке все люди порядочные и чесные
Теперь нужно выбрать какого-нибудь сильного кандидата, который бы всех нас хороших сплотил.
FoxM вне форума  
Старый 20.10.2010, 08:03   #22
ZzZ
Почесний користувач

Вес репутации: 27 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим

Цитата:
Сообщение от FoxM Посмотреть сообщение
Теперь нужно выбрать какого-нибудь сильного кандидата, который бы всех нас хороших сплотил.
згоден ! на всі 100 % в мене на сьогоднішній день три кандидати є за яких я буду галасувати ...а саме Полодюк тому що він від партії Свобода , особисто його не знаю але відзиваються про нього в місті непогано ,далі Шайнога Юра знаю особисто , хороший дядько та щей від партії Батьківщина , і слава Богу що ще вона є та Юля ...ну і ця Сидоренко , теж знаю її особисто ,від партії Вячеслава Кириленка ...демократичні сили всі три партії ...голосувати за Антонюка небуду , тому що він від партії мега олігархів ...вони згноять Україну як державу ...
Старый 20.10.2010, 08:28   #23
FoxM
Корчагінець

100%, регионал тут точно не нужен

Ну а за остальных не согласен, но это дело каждого.

Последний раз редактировалось FoxM; 20.10.2010 в 08:29.. Причина: помилка
FoxM вне форума  
Старый 20.10.2010, 09:02   #24
ZzZ
Почесний користувач

Цитата:
100%, регионал тут точно не нужен

Ну а за остальных не согласен, но это дело каждого.
«Є мова – є майбутнє. Русифікації – стоп!»

---------- Додано о 09:02 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 09:00 ----------

Цитата:
Як ти думаєш ?? хто цей кандидат ???
Старый 20.10.2010, 09:05   #25
FoxM
Корчагінець

Да фиг его знает, пока больше в сторону Синюты смотрю.
FoxM вне форума  
Старый 20.10.2010, 09:20   #26
ogv
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 ogv на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от cehuen Посмотреть сообщение
А от тут пардон мусьЄ ! Сидоренко очолила 2-й кооператив( той який знаходиться посередині Шанхаю ) та під'їдналась до труби першого , люди якого в свою чергу закопали труби більшим діаметром аби газу вистачало не тільки їм, а на весь Шанхай , закопали 17 км !!! це в кілька разів більше, ніж твоя Сидоренко .... Так що це не Сидоренко подумала про інших, а інші про неї. Гривні рахуєш , а кілометри труб ні....Гнилий піар.
А як в неї коператив називається ????? На Шанхаї є офіційно зареєстровані "Діброва" та "Надія" , а її як ? Чому люди на загальних зборах не захотіли об'єднатись із нею ?
Цей кандидат нормальної підтримки не те, що у місті, а на Шанхаї не отримає
Із відповіддю затримався по причині перевірки інформації.
так от щодо закопали труб більшого діаметру - а потреба в цих трубах більшого діаметру була? я мав можливість в ті часи вивчати проектну документацію. так от в проектах були закладені завищенні показники. з якою метою це робилося, я думаю кожен відповість. крім того, на газифікацію мікрорайону "виділялися" кошти з бюджету, які пішли в невідомому напрямі. крім того, говорячи про дешевшу вартість робіт по газифікації її кооперативу - я мав на увазі не порівняння сум "итого", а розрахунок прокладання одного метру труби за затрат на оплату праці і матерілів.
ogv вне форума  
Старый 20.10.2010, 22:58   #27
cehuen
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 23 cehuen на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от ogv Посмотреть сообщение
так от щодо закопали труб більшого діаметру - а потреба в цих трубах більшого діаметру була? я мав можливість в ті часи вивчати проектну документацію. так от в проектах були закладені завищенні показники. з якою метою це робилося, я думаю кожен відповість. крім того, на газифікацію мікрорайону "виділялися" кошти з бюджету, які пішли в невідомому напрямі. крім того, говорячи про дешевшу вартість робіт по газифікації її кооперативу - я мав на увазі не порівняння сум "итого", а розрахунок прокладання одного метру труби за затрат на оплату праці і матерілів.
Ти фахівець у області газу ?Уточни який саме.
Скільки коштів було виділено , якщо невідомо куди пішли, то хто ними конкретно розпоряджався ?
Ти бачив кошториси інших ? Якщо так наведи цифри по затратах.
І надай відповіді на раніше задані запитання, а то кидаїш лише гниль без цифр та фактів.
cehuen вне форума  
Старый 21.10.2010, 08:39   #28
ogv
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 ogv на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от cehuen Посмотреть сообщение
Ти фахівець у області газу ?Уточни який саме.
Скільки коштів було виділено , якщо невідомо куди пішли, то хто ними конкретно розпоряджався ?
Ти бачив кошториси інших ? Якщо так наведи цифри по затратах.
І надай відповіді на раніше задані запитання, а то кидаїш лише гниль без цифр та фактів.
відповіді на "раніше задані питання" ви дали у своєму першому записі. адже виписали: що Сидоренко очолила 2 кооператив, а потім, що в рнеї не було кооперативу (стосовно назви - щось на зразок "кооператив по газифікації мікрорайону Косецький, квартал№1"). ви пишете, що навколо неї не обєдналися лиди, і що вона не має підтримки - так, вибачте, а люди, які разом з нею захищали свій мікрорайон, в тому числі від безчинств декого із газконтори (коли виривали вже прокладені людми труби) тощо. стосовно цифр і кошторисів - так я їх бачив. проте, на жаль, копій собі не лишив, а тому назвати конкретні цифри не можу, хоча в темі вже є відповіді і на ці питання (наприклад щодо бетонування тазиків)
ogv вне форума  
Старый 21.10.2010, 10:41   #29
Olexandr
Гість

Вес репутации: 0 Olexandr поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Olexandr с помощью ICQ
Talking Відповідь: Сидоренко Ірина

Цитата:
Сообщение от Bipyc Посмотреть сообщение
Доречі бачив сьогодні її плакат в місті,хотів почитати...,але не встиг... Мене випередив один наш шанований чоловік з партії регіонів,який їздить на чорній іномарці з декількома нулями на номерах(думаю всі його знають),який взяв і зірвав цього плаката
Ось такі пироги

---------- Додано о 23:02 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 22:58 ----------

Ну,судячи з назви,ДОБРО зробила
Га-га-га Це що Літвінчук їздить і зриває плакати? Обісцятися від сміху.
Хоча може людина прогресує. Зараз робить зачистку, а вєчєрком, візьме клей та поїде розклеювати плакати Антонюка
Olexandr вне форума  
Старый 21.10.2010, 11:51   #30
ZzZ
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от Olexandr Посмотреть сообщение
Га-га-га Це що Літвінчук їздить і зриває плакати? Обісцятися від сміху.
Хоча може людина прогресує. Зараз робить зачистку, а вєчєрком, візьме клей та поїде розклеювати плакати Антонюка
ні .. сам не поїде ...дітей припахає , батькам яких напередодні по 200 грн. роздав , нібито як з тих грошей що накидали люди в капличці , яку він відкрив на своїй газовій заправці ) а на рахунок Тараса Григоровича Шевченка молодець Коля Коля )

Закладки

Метки
ірина, сидоренко

Опции темы
Опции просмотра