Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Старый 16.06.2007, 02:42   #1
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 41 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

Цікавляться люди чого я до церкви не ходжу.
Оскільки в тій темі де поцікавились висвітлювати дані питання - повний офтоп, я створив нову.
Значить так, за національністю я українець і охрестили мене як то в нас ведеться в несвідомому віці, потайки на хаті (совєцький союз ще тоді був). Так що ні заперечити ні погодитись на цей обряд я не міг. При цьому всьому своїх батьків я в церкві не спостерігав, відповідно мене малим туди силою ніхто не водив, так як зараз дітей дехто за собою тягає. А потім я виріс і в мене з"явилия влясні погляди на ці всі речі. Попробую викладати по-порядку.
Так як похрестили православні, лгічно було бходити в православну церкву. Шо в нас імєєця з православних 3 церкви московсьго і одна київського патріархату.
В першу чергу мене не влаштовують священники в тих церквах, чого я маю цілувати руки тим "смердячим бородам" крім того сповідатися цим людям які заплямували себе аморальною поведінкою. Взагалі багато чого не сприймаю з церковних обрядів, звідкіля вони їх набрали, в біблії про це все ні слова. Зато написано наприклад, що священник має бути без фізичних вад, не впримір нашому кульгавому Мацолі. Ви скажете: ти йдеш до в церкву до Бога а не до священника. Але як в цій церкві такий священник, то ноги моєї там не буде.
Про матеріальні стягнення я взагалі мовчу, на все є такса, хочиш повінчатися: уплати по прейскуранту, хочиш жмура відспіати - те саме.
У всякі сектантські групи я теж не хожу, не маю бажання випробовувати свою психіку на стійкість до їхнього НЛП.
А загалом зі всіх церков найкраще враження про костьол і про церквушку КП що на Шанхаї. В костьолі можна посидіти і бабло не рубають так як в інших. А в Шанхайській батюшка нормальний, Василій здається, добре вихований і бороди вошивої не носить.
І ще одна причина чого не хожу - це бабулі які там завжди і яких там багато. Якщо ви думаєте що вони приходять туди замолювати гріхи молодих років, то помиляєтесь. Під виглядом цього вони туди тільки ходять, а на справді тільки шушукаються і язвлять на такі теми як: хто в чому одягнений (дівчат стосується в першу чергу, хочете щоб зглазили, прийдіть в штанах і без хустки;), хто, як і куди став, хто як прехрестився і т.д. В мене слухаючи це все виникають думки нехроші, а хіба це годиться, в храмі!
Через це і ще багато через що не хожу я туди...
Бо всі і так під Богом ходим. І немає чого до нього ходити в такі храми. А людина на мою думку має в першу чергу своїми вчинками заслуговувати собі місце в раю (чи де там ще), а не свмими відвідинами церкви....

Цікаво почути і вашу дмку, хто, як, куди і чого ходить (чи може як і я не ходить).

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 16.06.2007, 19:15   #2
BeterOk
Почесний користувач

Вес репутации: 37 BeterOk отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для BeterOk с помощью ICQ

Майже повністю поділяю твою думку
<div class='quotetop'>(Boogor @ 16.6.2007, 2:42) [snapback]13788[/snapback]</div>
Цитата:
В першу чергу мене не влаштовують священники в тих церквах . . .
. . . Ви скажете: ти йдеш до в церкву до Бога а не до священника. Але як в цій церкві такий священник, то ноги моєї там не буде. . .
[/b]
Взагалі то дійсно в церкву приходиш до Бога, але сам дух що "живе" в церкві цілковито залежить від священика, і іноді дійсно не хочеться йти в такі храми...
<div class='quotetop'>(Boogor @ 16.6.2007, 2:42) [snapback]13788[/snapback]</div>
Цитата:
Про матеріальні стягнення я взагалі мовчу, на все є такса, хочиш повінчатися: уплати по прейскуранту, хочиш жмура відспіати - те саме.
[/b]
Так, це ганьбить церкву, дійсно певні розцінки можуть біти, але як обмежувальна межа, і як що людина просто невзмозі дати певну сумму, дає скільки зможе, тобто по своїх силах.
Цитата:
У всякі сектантські групи я теж не хожу, не маю бажання випробовувати свою психіку на стійкість до їхнього НЛП.
[/b]
на рахунок певного НЛП не скажу (де є де нема), але там теж можуть зустрічатись доволі цікаві погляди та ідеї, що допомагають поглянути на ті чи інші речі під іншим кутом, так що повністю відкидати їх булоб нерозумно...
Цитата:
А загалом зі всіх церков найкраще враження про костьол і про церквушку КП що на Шанхаї. В костьолі можна посидіти і бабло не рубають так як в інших. А в Шанхайській батюшка нормальний, Василій здається, добре вихований і бороди вошивої не носить.
[/b]
Нажаль ні в Костьолі, ні в шанхайській церкві не доводилось бути, але отець Василь дійсно мені сподобався, побільше би таких служителів...
А на рахунок сглазів, то це залежить від того на скільки людина "чиста" тому, до світлої людини такі речі не чіпляються, а те щоб із за цього не ходити до церкви? "Волков бояться - в лес не ходить" з тими самими бабульками ми і в посягденному житті зустрічаємось.
І не потрібно силувати себе та та дивитись що це престижно чи зайти "для галочки", щоб йти до храму повинно бути бажання, от і все. І дійсно, по ділам кожному воздається.

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума  
Старый 16.06.2007, 21:44   #3
anomaliya 2007
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 anomaliya 2007 поки що незрозуміло

я теж погоджуюсь з вами.трапилось 5 років назад піти на останній дзвоник до церкви з класом.(та що на Проспекті)я всіх чекала біля входу,бо Мацолу терпіти не можу і тим паче цілувати йому руки.А як вдівається його матушка і дочка.Це жах!не знаю,як прийшли не в церкву,а на діскотеку.А про Шанхай чула,що там хороший батюшка,але там не була.І в костьолі хороша атмосфера.
anomaliya 2007 вне форума  
Старый 17.06.2007, 00:01   #4
Anni
Як Валя Котик

Вес репутации: 31 Anni поки що незрозуміло

Перечитала тему повністю ще раз і виникло таке питання,А для чого взагалі люди ходять до церкви? Яке головне призначення відвідин для Вас?

Спрячь свою душу....свяжи ее цепями....и закрой под замок....может станет легче если ты отгородишься от этого мира.....

Anni вне форума  
Старый 18.06.2007, 16:07   #5
Vityaz&#39;
Гість

Вес репутации: 0 Vityaz&#39; поки що незрозуміло
Lightbulb

Меня,как и Бугра,хрестили подпольно - на дому у батюшки.Не то,чтобы против моей воли,но и согласия не спросили.Уж очень у меня была набожная бабушка.
Про церковь могу сказать лишь одно - она должна быть не из камня и цемента,а из кожи и плоти.То есть Вера (если она есть) должна быть в сердце у человека.Все остальные внешние атрибуты - пыль.
Попы и батюшки у нас на Руси издавна были нечистыми на руку и жили в основном зажиточно (бывали конечно и исключения).Прибыльная проффесия - служение Господу...
Крестил я за 100 гривен у Мацолы свою племянницу.Так посреди церемонии, во время чтения им молитвы, у него зазвонил мобильник.Он достал его из под своей длинной ризы и проговорил где-то 5 минут.А мы,как придурки,стояли и слушали))))))
Про бабок.... В старости человеку очень одиноко и скучно,да и грешков накопилось ой-ой-ой...Вот и ходят они в храм Божий...А когда у батюшки День Рождения - на подарочек ему скидываются со своих нищенских пенсий.Знаю не по наслышке.
Так что в определенной мере правы были Ильф и Петров,когда сказали,что РЕЛИГИЯ - ОПИУМ ДЛЯ НАРОДА.
Vityaz&#39; вне форума  
Старый 18.06.2007, 16:37   #6
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 50 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

Я в церкву хожу 2 или 3 раза в год.... +-2 раза... На пасху... и на подобные праздники..)

GoBLin вне форума  
Старый 20.06.2007, 23:01   #7
Anni
Як Валя Котик

Вес репутации: 31 Anni поки що незрозуміло

А в мене з другого курсу універу до бабок та до попів виробився імунітет.
Якось під час зимової сесії, коли в моєму житті настала чорна смуга, я відчула дуже сильну потребу зайти в церкву поставити свічку. Після екзамену йдучи в гуртожиток, зайшла, поставила свічку і сльози градом полилися. Підходить до мене молодий монах (монастир поряд і монахи цілодобово в церкві чергують) і питає як мене звати і чи не хочу я сповідатися. Я не погодилася. Він відійшов в інший куток і почав молитися. Простояла я десь більше години. І він молився. Так було три рази через день. Під кінець третього разу я зрозуміла, що всі ці дні від молився за мене. В той самий час в церкві були також "всезнающі" бабки і робили свою "роботу". Але відтоді я не звертаю на них увагу, ходжу в церкву лише тоді коли відчуваю "гостру" потребу, ставши десь неподалік, де ставлять свічки (місця де перешіпниці менше звертають увагу, бо в них очі болять від погляду на вогонь чи його відображення)
А взагалі-то якщо дозволяють умови - можна облаштувати місце з іконками та лампадкою і нікуди не ходити. Бо від того скільки ти пожертвуєш ніби-то на будівництво чи облаштування храму гріхів менше не стане і більше спокою на душі не буде.

Спрячь свою душу....свяжи ее цепями....и закрой под замок....может станет легче если ты отгородишься от этого мира.....

Anni вне форума  
Старый 20.06.2007, 23:26   #8
Larisa
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 42 Larisa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™

Я, например ,никакого внимания не обращаю на попов и всех богослужильцев, я не на столько верующая ,чтобы по всем праздникам ходить туда , но не отрицаю ,что хожу в самую обыкновенную церквушку только тогда ,когда чувствую ,что надо побыть среди икон ,среди святого , я даже не молюсь ,я не знаю молитв, я просто стою в уголке и освобождаюсь от всего накопившегося ...
Старый 21.06.2007, 03:29   #9
Boogor
Почесний користувач

Вес репутации: 41 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Отправить сообщение для Boogor с помощью ICQ

<div class='quotetop'>(Larisa @ 20.6.2007, 23:26) [snapback]13980[/snapback]</div>
Цитата:
только тогда ,когда чувствую ,что надо побыть среди икон ,среди святого , я даже не молюсь ,я не знаю молитв, я просто стою в уголке и освобождаюсь от всего накопившегося ...
[/b]
Якого святого? Того, що освятили продажні попи?
Не знаєш молитв - твоє право. Для чого потрібно від чогось звільнятися, як можна нічого не накопичувати?
Живтіть не роблячи нічого поганого і не треба буде каятись в поганих всчинках.

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor вне форума  
Старый 21.06.2007, 06:31   #10
Larisa
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 42 Larisa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™

Boogor, при чем здесь попы ,какие они там не были бы ,мне все равно ,я писала уже об этом .Не хули церковь , даже если она тебе не по душе ..Я хожу туда не каяться в грехах своих ,все мы грешники в какой-то степени , а освободиться от напряжения ,типа постоять в тишине ,расслабиться ,думая о том ,что все не так уж плохо , я сильная ,я добрая ,я достигну того чего хочу и бог поможет мне ,потому что верю в себя и в него или в того ,кто создал этот мир.

Закладки

Опции темы
Опции просмотра