Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Hard & Soft Обговорюємо все що повязано з компютерами

Старый 06.11.2009, 18:44   #11
Sweet
Почесний користувач

Вес репутации: 28 Sweet скоро стане відомим
Отправить сообщение для Sweet с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: НОУТБКИ

ще й з ключиком навіть...))) а метал - золото?)))))))було б
ващє))))))
шедеврально авжеж....
Sweet вне форума  
Старый 07.11.2009, 08:08   #12
Эвген
Почесний користувач

Вес репутации: 33 Эвген дуже позитивна особистістьЭвген дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Эвген с помощью ICQ Отправить сообщение для Эвген с помощью Skype™

Вот это ноут )))) просто бомба )))))))) крут дизайн ничего не скажеш!!! прикольная вещь чесно !!! дома такой бы поставить и посмотреть на реакцыю гостей )))) когда свой комп включаеш!!!
Эвген вне форума  
Старый 16.08.2010, 16:28   #13
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

Знову банальне прохання порадьте ноут))))Їду на учобу треба новый ноут головний критерій швидкість!!! ігри на ньому грати не буду, а от швидко шоб працював, бо цей що зараз тугий трохи))ВІДЕО ХОЧУ 512 НЕ МЕНШЕ, все інше не суттєво вебка, ВіФі було б добре. Моніторчик 15-17. Ну і ціна розумна, не еппл там тіки одна назва))

як вам ці http://rozetka.com.ua/ru/products/de...550/index.html
http://rozetka.com.ua/ru/products/de...800/index.html

Последний раз редактировалось НатС; 16.08.2010 в 16:47..
НатС вне форума  
Старый 16.08.2010, 17:00   #14
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Особисто я зараз не бачу сенсу брати ноут. Краще нетбук хороший+якшо тобі недостатьно 11 дюймового моніка то візьми б/у монік і буде тобі щастя)
Старый 16.08.2010, 17:08   #15
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки

ну яка "проізводетельность" буде у нетбука??да ну це вже не риба не м*ясо возити з собой монітор і нетбук. мені треба повноцінний комп*ютер, я ж не просив нетбук
Старый 16.08.2010, 17:29   #16
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

повір сучасні нетбуки дадуть фору мабуть і твому ноуту)
монік возить не тре) залиш його в общагі да і все)
просто ноут важе 3.3 кіло по ссилкам ті шо ти дав, нетбук біля 1 кг. ВІдчуй різницю)
да і взагалі мені особисто моніка нетбука хватає і для роботи і іграшки прості погамать)
Зауваж що ціна як мінімум на нетбуки в 2 рази дешевша)

---------- Додано о 16:29 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 16:28 ----------

я вихожу з того шо ти скзав не будеш грать в ігри...а якщо не будеш то набіса переплачвати?
Старый 16.08.2010, 17:44   #17
T-S
Disabled

Вес репутации: 41 T-S отключил(а) отображение уровня репутации

Ну якщо відео треба не менше 512 Мб, то нетбук тут вже ніяк не підходить. Та й для роботи він не дуже зручний (розмір клавіш, тачпад, розмір екрану).
P.S. В ноута із другого посилання дуже великий відрив від першого по всім параметрам. Хоча для роботи (а я сумніваюсь що коли необхідно 512 Мб відеопам"яті ноут буде для роботи) можливо і перший непогано підійде.
T-S вне форума  
Старый 16.08.2010, 17:52   #18
НатС
Почесний користувач

так нетбук, взгалі не підходить клава не та, потужність не та монітор не той, я б взагалі краще кпк брав. Я сказав ігри не буду грати просто так шоб не треба було супер відеокарту і всякі плюшки.
Мені треба комп для учоби/роботи/фільми/інтернет. Зручність користування і швидкість.
512 відео я сказв тільки того шо 256 мене трохи напрягає))да і хочеться купити якись з нового покоління, ну шоб через рік мені не пришлось його міняти))

вот вроді всі довольні http://rozetka.com.ua/ru/products/de...haracteristics

Якшо так то підскажіть яких фірм ноути дивитись Asus, HP? самсунг і делл, асер чогось стремає чи норм?

Последний раз редактировалось НатС; 16.08.2010 в 18:19..
НатС вне форума  
Старый 16.08.2010, 18:44   #19
ARTIST
;)

Вес репутации: 45 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста
Отправить сообщение для ARTIST с помощью ICQ

Я сам обладатель НР Павыліона. Комп норм, але з мінусыв, що сильно гріється і вирубається при критичних напругах, але якщо грати ігри не буш, то це тобі не грозить. Якщо хоч грати, то тра ще підставку. Щодо Асерів - дешево і сердито. Асер буде набагато дешевший з такою же комплектацією як в НР. Мені Асери не нравляться, бо в них клава прогинається, але це сугубо моя думка. Вибирай на свій смак.
Старый 16.08.2010, 18:46   #20
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 69 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Тебя асеr и dell стремает???
Самсунг я бы еще понял... равно как и lg... не фонтан явно... За делл и нр переплатишь за бренд...
А асеr и asus самые норм варианты... MSI еще ничего... или lenovo глянь... хотя у меня личная неприязнь к последним)))
Стесняюсь спросить - что это за работа с 512 мб видео? 3d моделирование или что?

p.s. И ничего у асеров не прогинается))) Наоборот - можно найти вариант с полноразмерной и доп клавой и как следствие с широкоформатным монитором... я уже так привык к этой мелочи, что уже напрягаюсь когда работаю на ноуте без доп клавы)))

Последний раз редактировалось Lego; 16.08.2010 в 18:49..
Lego вне форума  

Закладки

Метки
ноутбки

Опции темы
Опции просмотра