Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Love'n'Sex Кохання, відносини та секс

Старый 10.07.2009, 15:34   #21
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Нетрадиционный секс

Цитата:
Сообщение от snikers Посмотреть сообщение
намагаєтеся свою думку навязати навіть не вислухавши другу сторону і обсираєте всіх і вся. Навіть знаю що ви зараз ьудете у відповідь писати але мені пофігу - Арівідерчі!!!
то ти тут намагаєшся комусь щось доказати!Ми тут нікому нічого не нав"язуємо!Просто висловлюємо свою думку і відношення!От і все!:ad:Не сприймай все так близько до сердця)
Ми Завжди раді новим учасникам,реєструйся,поспілкуємось не лише про геїв):ad:Є на багато більше цікавіших та достойних тем
....а то шось тебе на геях зациклило,нехай живуть собі!Від нашого відношення до них та спорів про них їм краще жити не стане))))

.... шо то мені підказує,що ти з форума,але пишеш гостем.Знайома манера письма...............................

Последний раз редактировалось LuK; 10.07.2009 в 15:40..
LuK вне форума  
Старый 10.07.2009, 16:01   #22
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

Так давайте одружуватись з тваринами, якщо в когось такі вподобання. І якщо вони нещасні,, то неповинні показувати всім свої гейські штучки, бо це набагато гірше для дітей і суспільства ніж те що показують по телевізору і в інтернеті.
Ще раз кажу вони з відхилами в психіці, потребують співчуття, але намагаються поставити себе вище нормальних людей.
Старый 10.07.2009, 16:37   #23
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

snikers,а що ми все за геїв?давай ще про лезбіянок!Ти як до них відносишся?
до речі,за статистикою,багато жінок стають лезбіянками саме через чоловіків)))Аргументуючи це тим,що жінка краще знає жіноче тіло,ніж чоловік.

Последний раз редактировалось LuK; 10.07.2009 в 16:40..
LuK вне форума  
Старый 10.07.2009, 18:59   #24
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 39 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

хмм...знаєш особисто то чого ховаєшся? Реєструйся, будемо спілкуватись й на інші теми...аа...я й забув, ти ж вже попрощався...один теж прощався і робив вигляд що покидає сайт/форум...

ну я поняв, що він про совковість хоче довести...це типу як от НатС написав про нормальних людей...що хто сказав що ми нормальні люди? Чи може вони якраз нормальні?)) Тут це було б не дуже доречно...можна говорити про стереотипи в інших темах, але тут...які стереотипи?) яка совковість? Я сам люблю переконувати старших (Н.: батьків) що у них совкове мислення...але тема геїв...хто де писав що вони як клуби людей?...це нам смішно...аферисти...а взагалі...якщо вже так..то чому ти вважаєш саме свою думку правильною? того, що є дві думки:одна моя, а друга - неправильна? Так це вислів того ж совкового часу...
Особисто мені було не дуже приємно бачити на сайті нашого міста відео про геїв...дуже дорогоцінне відео, звичайно...саме його треба показувати для гостів сайту...бо геї - теж люди...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 11.07.2009, 13:04   #25
AxeL-V
Модер

Вес репутации: 43 AxeL-V скоро стане відомимAxeL-V скоро стане відомим
Отправить сообщение для AxeL-V с помощью ICQ

на мою думку , це в нас так почало виділятись , бо на масмедіа коїться невідомо що , взяти європу і штати, ті самі гей паради і тд були завжди і при совку в нас і після...так вони були, буля якась певна секс меньшина і все, були Елтон Джон і Фреді Меркьюрі...і тд..одні народжувались з таким відхилення інші помирали...і мабуть їх кількість не дуже то і збільшувалась...
там з цього не робиться такої реклами...а в нас а всьому намагають зробти великі гроші переступаючи елементарну цензуру...намагають показати що це круто і класно...

незнаю чи маю право казати, бо ще усього 19 років маю...але дитина вас слухати не буде..сам знаю..і не люблю таке щось від батьків слухати...і не любив...
Якщо ви хочете вберегти дитину від цікавості до цього. то не намагайтесь приховати це від неї...не показувати , переключати канал чи ще щось там...(ну в межах розумного :) )
Просто потрібно пояснити шо вони теж люди, але трохи не такі, і такими бути недобре.

Написав заплутано, але думаю те що я хотів сказати зрозуміють :) Удачі :)
AxeL-V вне форума  
Старый 06.09.2009, 11:23   #26
memphis
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 memphis поки що незрозуміло

**йня это все. все должно быть природным.
memphis вне форума  
Старый 15.03.2011, 10:58   #27
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Лукашенко заявил, что гомосекусалистам место в колхозах

Президент Белоруссии Александр Лукашенко заявил главе немецкого МИДа Гидо Вестервелле, что гомосексуалистов надо высылать в совхозы. Об этом он сказал в ходе встречи глав МИД Польши и Германии.

Как передает ИА Regnum, тема однополых отношений уже несколько дней является одной из самых обсуждаемых в польских СМИ. Ранее депутат от правящей в Польше партии «Право и справедливость» Роберт Венгжин признался, что негативно относится к геям, но с удовольствием посмотрел бы на лесбиянок. Это заявление вызвало большой резонанс и стало поводом для критики со стороны коллег и оппонентов. Оценить вкусы депутата журналисты попросили его коллегу по партии, главу МИД Польши Радослава Сикорского, передает издание Wprost.

«Когда я был в Минске вместе с Гидо Вестервелле, мы говорили о меньшинствах, и не только о национальных. Аналогичным образом высказался и Александр Лукашенко. Признаю, что он не должен быть примером для членов «Гражданской платформы», — отметил Сикорский.

Добавим, Лукашенко, в частности, заявил, что не понимает, как мужчина может жить с мужчиной.По словам источника польской газеты, это был явный намек на Вестервелле, который имеет партнера.

«Германский министр занервничал, но Лукашенко пошел еще дальше. В весьма острых формах сказал, что не имеет ничего против лесбиянок, но геев с удовольствием выслал бы в совхозы», — отмечает источник газеты.

Напомним, ранее, в сентябре 2010 года стало известно, что министр иностранных дел Германии Гидо Вестервелле вступил в однополый брак. Его избранник — спортивный менеджер Михаэль Мронц.

Правда, официально зарегистрировать союз высокопоставленному чиновнику не удалось, потому что однополые браки в Германии запрещены. Однако для представителей нетрадиционной сексуальной ориентации предусмотрена лазейка. Можно зарегистрировать «партнерство», которое в чем-то похоже на брак.
Старый 15.04.2011, 10:16   #28
Staruy
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 27 Staruy на шляху до кращого
По умолчанию Re: Нетрадиционный секс

Гей парады нужны 100% !!!
Пошел бы обязательно посмотреть. А то здороваешься и не знаешь - кто перед тобой.
Staruy вне форума  
Старый 16.04.2011, 06:58   #29
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 38 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста
По умолчанию Відповідь: Re: Нетрадиционный секс

Цитата:
Сообщение от Staruy Посмотреть сообщение
Гей парады нужны 100% !!!
Пошел бы обязательно посмотреть. А то здороваешься и не знаешь - кто перед тобой.
На гей-параді краще пильнувати, хто позаду тебе, старий...
Alois вне форума  
Старый 16.04.2011, 09:22   #30
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 58 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

в тебе бачу практика є.
знаєш що робити треба.

IIIkinep вне форума  

Закладки

Метки
нетрадиционный, секс

Опции темы
Опции просмотра