Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Старый 22.04.2009, 21:28   #1
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Лохотрони!!!!!!!

Сьогодні прийшло мені "ПИСЬМО СЧАСТЬЯ".Шо я виграла Тойоту Сміялась довго,Роки 2 назад мені вже щось подібне приходило! А це знову прийшло,при чому з тією самою помилкою у адресі.Просять щоб я купила непотрібні книжечки по завишеним цінам,тоді тойота моя
Цікаво,хтось ще щось подібне отримував?Дивилась якось про цей клуб передачу,незалежне журналістське розслідування.
Лохотрон конкретний!!!!!!!!
Миниатюры
Изображение 001.jpg   Изображение 002.jpg  
Старый 22.04.2009, 21:50   #2
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™
По умолчанию Відповідь: Лохотрони!!!!!!!

Знаю)) Мені таке приходило неодноразово. Потім, коли не переслали....з того самої адреси почали надходоти рахунки за книжки, які я в очі не бачила. Коротше приходили мені ті рахунки довго і вже сума добра вийшла. Постійно підвищувався процент за несплату із погрозами виклику до суду. Смішно. А хтось мабуть і купився на такі разводи. Я то знаю, що нічого не замовляла!)) Цирк да і все. А потім видно зрозуміли, що нічого не отримають і перестали свою "мукулатуру" присилати. Люди не ведіться!)))

Morkovka вне форума  
Старый 22.04.2009, 22:12   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Також приходило)) Разводілово класичне. Цікаво одне, звідкіля вони реквізити беруть?
Старый 22.04.2009, 22:16   #4
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Ну особисто мою адресу я вичислила,як взнали.За помилкою орфографічною))))Замовляла в Нікермені,і там невірно вказала літеру в адресі.З тією ж помилкою мені вже другий лист приходить від лохотронищиків.
Старый 25.04.2009, 12:17   #5
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Ха...і моїй сестрі таке саме прийшло, і вона також замовляла католог! ;)
Дурять нашого брата ой дурять!!!!

Nastynya вне форума  
Старый 25.04.2009, 12:37   #6
Morkovka
Sweet S. moder

Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Nastynya, та краще нічого там не замовляти....і користуватися перевіреними джерелами, щоб потім траблів не було. Та й думаю усім приходить подібне від фірми, яка займається цими замовленнями, а це аж ніяк не додає їй авторитету...

Morkovka вне форума  
Старый 25.04.2009, 12:48   #7
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 37 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

Два рази приходила ця фігня. Один раз помню прийшов лист мені і другу, і що характерно і в нього і вмене "всі шанси" на виграш авто. Це я так, коротко, розповів.... хотьби адресу фільтрували,- живемо в сусідніх будинках а вони гонять що саме в мене (в нього.... ну і ще в пару тисяч) шанси 5 з 6-ти виграти.... ну тільки книжечку купити і все . Один знайомий (скупий по життю) повівся, доречі не раз і не тільки на це, звісно нічого не виграв але каже: "домашній доктор" (книга) тоже пригодиться
Старый 25.04.2009, 12:54   #8
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Та в тому й прикол,що книжка коштує від сили гривень 20,продається скрізь, якщо поцікавитись,а вони продають ії за 60-70гр,та брешуть шо такий "ексклюзив"лише у них
LuK вне форума  
Старый 25.04.2009, 13:10   #9
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 37 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

А ще у них є два конверти з відповіддю "так" - це коли ти купуєш книжку і погоджуєшся на участь у розіграші, та "ні" - це коли відсилаєш пустий конверт "ні" і таким чином відмовляєшся від купівлі книжки. В любому випадку вони обіцяють участь у розіграші, але, коли в випадку з "ні" про тебе забувають а у випадку з "так" починають слати каталоги щоб ще щось купувати. Звісно в любому випадку (виграш) нічого нікому не світить.
Старый 25.04.2009, 13:13   #10
Morkovka
Sweet S. moder

Мда...ексклюзив "Домашній доктор")) Таких ексклюзивів точно безліч, а от знайти якусь гарну книжку, то вона б коштувала грн 100 не менше

Morkovka вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра