Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Сайт Питання та пропозиції стосовно сайту

Старый 21.04.2009, 22:20   #1
Admin
Адмін

Вес репутации: 47 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
По умолчанию Чат

Сьогодні як ви могли помітити сайт був деякий час недоступний. Це сталося в наслідок того що наш сайт занадто перевантажував сервер, причиною став наш чат. Тому мені пришлось трошки його оптимізувати, та трошки перенастроїти, а саме відключено публічну перевірку пінгу, збільшено інтервал доставки повідомлень. Тому візуально здається що чат працює трошки повільніше, але насправді відтепер він може витримувати більшу кількість користувачів. Тому запрошуємо до оновленого чату http://shepetivka.km.ua/component/op...at/Itemid,143/
Admin вне форума  
Старый 22.04.2009, 11:14   #2
Dentist
Модерн

Вес репутации: 52 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Чат

сегодня работало нормально, потом написало типо что-бы отправлять сообщение должны были подключиться и вот скрин
Миниатюры
Безымянный.JPG  
Старый 22.04.2009, 11:21   #3
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 115 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

В мене теж таке буває.Як чат довго відкритий.Зараз взагалі каракулі.Зайшла з опери.
Миниатюры
Безымянный.jpg  
Старый 22.04.2009, 11:22   #4
Dentist
Модерн

Вес репутации: 52 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Отправить сообщение для Dentist с помощью ICQ

еще 1 ошибка))))))
Миниатюры
Безымянный1.JPG  
Старый 22.04.2009, 13:13   #5
Admin
Адмін

Вес репутации: 47 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

Дякую за зауваження але тим не менш вони мало чим допомогли. Я тестував чат на опері проблем ніяких не виникло, єдина проблема таки може бути з іе 8, але то глюк самого браузеру. Вмикайте емуляцію під іе 7 і все буде гаразд, у восьмому експлорері є така функція
Admin вне форума  
Старый 22.04.2009, 17:26   #6
Mendeleev
Як Валя Котик

Вес репутации: 27 Mendeleev скоро стане відомим
Отправить сообщение для Mendeleev с помощью ICQ Отправить сообщение для Mendeleev с помощью Skype™
По умолчанию Re: Чат

тут дело не в браузере... просто здесь стоит компонент чата под старую 1.0 Joomla, по этому работает в Legasy Mode... ну то есть в наследственном режиме, по этому многие компоненты могут выдавать ошибки и подобные лаги, с этим ниче не поделаешь, но я бы все таки посоветовал попробовать снести компонент, поставить его заново, почистить логи... или еще лучше подыскать что нить для 1,5 версии...

---------- Добавлено в 17:26 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:18 ----------

Оу... сорри... не заметил что уже jpfchat стоит... поменяйте на utChat ... у меня он не тормозит... и нормально все работает..
Старый 22.04.2009, 21:36   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 115 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Короче чат глючит,ще й конкретно!!!Просто зайдіть і поспілкуйтесь там з кимось пару хвилин.
Старый 22.04.2009, 22:23   #8
Admin
Адмін

Цитата:
тут дело не в браузере... просто здесь стоит компонент чата под старую 1.0 Joomla, по этому работает в Legasy Mode... ну то есть в наследственном режиме, по этому многие компоненты могут выдавать ошибки и подобные лаги, с этим ниче не поделаешь, но я бы все таки посоветовал попробовать снести компонент, поставить его заново, почистить логи... или еще лучше подыскать что нить для 1,5 версии...
Чудова теорія)) Але є в ній один недолік) У нас якраз стоїть версія 1.0
Ютчат у нас стояв, але хостери почали жалітись на величезні навантаження, тому були змушені змінити скрипт

Шановна Nino, дуже важко діагностувати проблему коли у мене самого проблем не виникає. Я розумію що повідомлення трошки пізніше доходять, але завдяки цьому ми зменшили навантаження. Ми стоїмо перед вибором - або такий чат або ніякого. Попереджень більше не буде і хостер в наступний раз нас просто відімкне як було день тому, якщо бажаєте можете скидатись по 35 уе на впс в місяць і будемо ставити хоч відеочат. А так прошу вибачення але маємо те що маємо. при тестуванні із недоліків з попереднім чатом виявлено тільки швидкість доставки повідомлень і все.
Admin вне форума  
Старый 22.04.2009, 22:31   #9
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 58 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

35 уе з чоловіка чи з грядки?:)
IIIkinep вне форума  
Старый 22.04.2009, 23:05   #10
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Ну наскільки я зрозумів то з усіх, з кожного якшо взяти то можна пару серваків купити)
У мене чат став трошки довше повіомлення відпрявляти зато пропали глюки, смайли норм пашуть, з кодіровками все тоже гут..тіки модера мені там включіть як в минуломі чаті пілз))

Закладки

Опции темы
Опции просмотра