Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 21.04.2009, 19:54   #1
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Результати відборочного раунда батлу №2

ВаДян - Реп у нашій крові (b2r1) - дуже непогано себе показавВаДян цього разу. Як ми памятаємо тогорічного батлу він вилетів ще на відбірковому турі а цього року прогрес очевидний. Єдине заувження це беки, якщо їх використовуєте то старайтесь це робити якісніше

Шаха - Сила слова
- перше що кидаєтся то те що пів треку це просто декілька слів які повторюються аж 4 рази. В свою чергу це привело до непомного висвітлення теми батлу. Трошки не попадав в біт. Зрівняно з минулим роком підтянув дикцію. Будем сподіватися в слідуючих раундах врахуєш помилки

OZ - рэп в нашей крови
- тему висвітлив непогано, звичайно можна було би і краще але для початку непогано. Зновуж таки трошки не попадаєш в біт. Поки що бліьше сказати нічого, побачим в слідуючих раундах.

Тєма - Сила Слова - є пару огріхів але не суттєвих, дуже сильна рекомендація себе. Тема висвітлена непогано, читка на рівні, взагалом дуже і дуже непогано. Побачим що буде далі)

SerЖ 2 2G - Реп в нашій крові (b2r1) - достойна робота, придратися практично нема до чого. Єдине що пропоную теми трошки копати глибше, тексти занадтио прямолінійні але цих грішать всі.

Djamel - под силой моих рифм - спробував закосити під психічний реп аля Джиля, але гадаю що ще рановато)) Зрівняно з минулорічним батлом величезний прогрес з чим і вітаю. Побачим що буде далі

DieSel - Сила слова - знову таки зауваження до беків, можливо саме через них здаєтсья що часом не попадаєш в біт, а моливо то є так насправді. Взагалі робота непогана, є шанси дойти до кінця.

On2Line - Сила слова - дуже і дуже важко судити такі роботи. За звичних умов відбірковий тур би робота не прошла, але так як претендентів мало вирішили дати другий шанс. Через те що погана дикція, непопадання в біт дуже важко розібрати слова і оцінити висвітлення теми. Раджу зменшити швидкість читки і дуже добре попрацювати над собою. В 2 раунді поблажок не буде.

Взагалом можу сказати що цього року хоча і кількість учасників менша але якість їх значно вища, тому було вирішено пропустити всіх до основної сітки змагань і зокрема On2Line в якосіт виключення. Буду сподіватися учасники зро***** висновки і виправлять помилки. Теми та умови 1 раунду скоро будуть оголошені. Передаю слово іншим суддям

Последний раз редактировалось Dj Os; 21.04.2009 в 21:01..
Dj Os вне форума  
Старый 22.04.2009, 00:06   #2
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 39 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Результати відборочного раунда батлу №2

ну це добре шо вже накінець вирішили результати викласти)
тепер ще таке! 4 людей в суддійстві. Треба шоби кожен казав свою думку) а не так (як я поняв) напихали все в одну) хотілось би критики більшої. Бо прогрес іде тільки після суворої критики!) я то знаю) тіки не треба вже казати шо зазвіздився)))(бо неправда і нема чому звіздитись))) тепер коли теми на далі будуть?) далі будуть пари чи знову відбір №2?))))
просто таке враження, що оцінки тільки від Dj Os-а)))

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 22.04.2009, 00:15   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Це не враження а так воно і є)) Я ж написав що
Цитата:
Передаю слово іншим суддям
Так що скоро інші судді відпишуться
Старый 22.04.2009, 00:23   #4
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 39 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

я не побачив) сорь)) давайте теми скоріш)))

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 22.04.2009, 08:10   #5
DieSel
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 DieSel на шляху до кращого

ага далі потрібно буде попрацювати краще) а на рахунок того, як будуть проходити далі батли, парами?)
DieSel вне форума  
Старый 22.04.2009, 20:50   #6
Rackot
Турист

Вес репутации: 0 Rackot на шляху до кращого

Тєма - Сила Слова – чувак , ти чув * другий постріл*? ….так трмати! роби, шо робиш!!!!
Мій результат 1 місце.

On2Line - Сила слова - відсип шо куриш)))) я в тебе вірю, тіки з табаком не мішай…..
Мій результат 2 місце.

SerЖ 2 2G - Реп в нашій крові (b2r1) - може бути , з пивом піде…. Не хватає стайлу а так може бути…
Мій результат 3 місце.

ВаДян - Реп у нашій крові (b2r1)- ну, да +1 українська мова, непогана фанера, - речетатів??? Не знаю, тому хто змутив мінус респект!!! А з читкою- працюй…
Мій результат 4 місце.

Шаха - Сила слова – респект тобі чувак за приспів, а шо сталось з кінцем???
Спроба бека +, але про шо це все? Попрацюй з логопедом….
Мій результат 5 місце.

DieSel - Сила слова – НЕЕЕЕЕ таке вже було, нічо нового, закідайте меня камнямі….

Мій результат 6 місце.

OZ - рэп в нашей крови – ось, єсли б не ліз до святого то б взагалі б виграв би ( цей раунд), хлопчики не тра бути чимось бутьте Шепетівськими пациками, ви далеко не гангстери…. Бутьте собою….
Мій результат 7 місце.

Djamel - не проперло….. може мікрофон браковий…. А може…..
Це мені не понять …. Але так як я сужуто…
Мій результат 8 місце.

….хтось краще, хтось не дуже, як для Шепетівки може бути, тіки хлопці не тра читатим про ГЕТО, і ГАНСтерів в стилі андеграунд, хлопчики для вас було видумано багато різновидів Рєпа- бидло реп, псіхо лірік,іт.д. - рнб. Бутьте самі собою, не лізьте в історію….ви її сіравно не знаєте. І хай виграє сильніший….
Rackot вне форума  
Старый 23.04.2009, 00:55   #7
Big Boom
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 35 Big Boom на шляху до кращого

Diesel -- Cила Слова
В принципе не плохо, однако иногда попадал в бит, немного запутанные слова, надо подбирать более лаконичные синонимы, работать с рифмой. Как чуткий романтик не проследил привязанность названия трека с его содержанием.

Djamel - Под силой моих рифм
Неплохо попадал в бит, однако с первых секунд трека вспоминается мелодия PaDre (что-то из жестко старого - кажется еще 1-курсного альбома, "Вопросы без ответов", что-ли). Это ни в коем случае не минус - просто к слову пришлось.
По сравнению с прошлым годом заметно улучшилась дикция. Прогресс на лицо. Per aspera ad astra
Замечание: трек 1.03 минуты, из которых последние 16 секунд мы слушали бит, то-есть 1/5 песни...

On2Line - Сила слова
Ракот - поделишься? Вместе покурим...
Ну, братан, даешь. Текст конечно бомба... У группы Ногу Свело есть песня - Студентам медикам, что-то типа такого.. (там просто начитывается лекция из чего-то медицинского). Так вот в середине трека у меня сложилось впечатление, что я на этой лекции, а значит, передал настроение. Пойдет ). Только опять же - не догнал про силу слова, к чему бы это. Микрофон не заплевал? Читку по-чище и четче. Арбайтен ))

OZ - Реп в моей крови
Неплохо попадал в бит, хотя иногда из него и вылетал. Музыка тоже не плохая. Придираться к тексту не буду, однако хлопцы, мы казацкого рода. Не трогайте Тупака, дайте ему хоть там спокойно отдохнуть, у нас не Ист и не Вест Коаст - у нас западенцы и донбас... Пора отходить от гетто...

SerЖ 2 2G - Реп в нашій крові

Молодца, украинский язык тоже мелодичный - дерзай. Попадаем в бит и выделяем необходимые места словосочетание, рифмой, интонацией, а не ударениями в конце слога. (Вспомнился свой первый текст "Дайте нам слово", кто в теме, тот улыбнется)
Ограничение минута - не означает именно минуту, это значит не больше. Опять же 20 секунд прослушивания бита при чуть больше минутном треке не пойдет. Нечего сказать, пустил проигрыш или проиграл квадрат и туши свечи. )

ВаДян - Реп у нашій крові
А в прошлом батле в отборе выпал. Труд сделал из обезьяны человека (он же его и угробит). Прогресс на лицо - мне нравиться манера укр языка в репе - я б наверно не смог. Подшлифуем читку, а так - весьма и весьма.

Шаха - Сила слова

Раз просто, раз сложно и дальше по тексту почти пол песни, а в результате на последнем слове обрыв. Не пойдет.
Читка понравилась, замысловатые слова и неясность смысла, однако органичненько. Чечетка хорошо, но закрывает текст. Музыку на задний план, голос на передний, чтоб не приходилось вслушиваться. Но все приходит со временем, оцениваем реп, а не работу с софтом.

Тема - Сила Слова
Падонкоф не люблю, но зачет. Порадовал старика, начитавшегося вагон романтических книг. На протяжении всего текста отображалось название песни, однако не перенагруженно. Красава. Чуть подтянуть читку, отшлифовать так сказать и не загордиться ). Работаем над сабой и успех обеспечен.

Жалобы и предложения
Что сказать... Хоть кто-то в Шепетовке увлекается хип-хопом и не постеснялся себя показать. Претензии почти ко всем - ребята, работайте над рифмой, палка-селедка тоже рифмуются, однако есть и лучше варианты, это мое сугубо личное ИМХО. Меньше смотрим на Запад и ПаДре, стараемся работать в своем стиле и не кого не копировать.
Ограничение по времени - не значит ровно минута - нечего сказать - руби канат (воруй у великих = плагиат).
Из-за малого количества участников проходят все, а там посмотрим. Больше связывайте текст с названием и смыслом, оценивается не умение накидать рифм - а органичное сплетение речитатива, заданной темы и правильно подобранных слов.

P.S. Участников размещал не по метам, как я их оцениваю, а по порядку прослушивания скаченных песен.

Спасибо можно не говорить
Старый 23.04.2009, 19:21   #8
PaDre
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 PaDre на шляху до кращого
Отправить сообщение для PaDre с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от Big Boom Посмотреть сообщение
Вспомнился свой первый текст "Дайте нам слово", кто в теме, тот улыбнется)
были времена))))

тоже прослушал всех участников, большинство знаю и слышал, неплохо подтянули!!!!!!!

Удачи всем!!!!

хочешь знать больше, нажми сюда
PaDre вне форума  
Старый 24.04.2009, 01:25   #9
ВаДян
Почесний користувач

Exclamation Відповідь: Результати відборочного раунда батлу №2

Коли теми на другий раунд???!!!!)))

ВаДян вне форума  
Старый 24.04.2009, 08:09   #10
DieSel
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 DieSel на шляху до кращого

і правда) хочеться працювати уже)
DieSel вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра