Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Старый 21.11.2008, 22:10   #1
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 115 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

А хто у нас з форумчан займається рукоділлям???Ділимось досвідом,порадами та ссилками!!!
:D/
Старый 22.11.2008, 11:02   #2
DAZHUK
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 DAZHUK на шляху до кращого
Отправить сообщение для DAZHUK с помощью ICQ

Я связан только с вышиванием крестиком (маленьким). делаю картины. на данный момент ищу гдеб продать это искуство... если кто знает истинных ценителей искусства, то буду весьма благодарен!!!

DAZHUK вне форума  
Старый 22.11.2008, 13:35   #3
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

О! :D Приємно здивована!!!Ти молодець!В нас не кожна жінка то вміє,не кажучи вже про чоловіків!Я теж колись вишивала.Але більше полюбляю в"язати!Доречі,класнючий сайт з в"язанням!!! http://zela.ru/knite/model/1/ Моделей тьма!!!З інструкціями та фото!!!
Продати таку красу мабуть можна у великих містах!У Шепетівці точно цінителей не знайдеш!Знаю що у великих містах є художні галлереї,куди люди здають свої витвори.Можливо варто туди спробувати занести свої картини?
Старый 22.11.2008, 16:25   #4
DAZHUK
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 34 DAZHUK на шляху до кращого
Отправить сообщение для DAZHUK с помощью ICQ

ну да, в европу я их точно не повезу, попробую в Киеве, там знаю один магазин который скупает картины... посмотрю скока дадут.
в россии за самую простинькую вышевку от 1000 грн дают, а такие как у меня по 2-3 шт продают, но туда я тож не собираюсь ехать...

DAZHUK вне форума  
Старый 22.11.2008, 16:48   #5
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

<div class='quotetop'>(Nino @ 21.11.2008, 22:10) [snapback]52298[/snapback]</div>
Цитата:
А хто у нас з форумчан займається рукоділлям???Ділимось досвідом,порадами та ссилками!!!
:D/
[/b]
:D/ Я сама трошки вмію шити трошки вишивати, в основному в мене мама цим займається, в неї взагалі золоті руки! Крючком може зв"язати любу річ навіть без схеми!

Nastynya вне форума  
Старый 22.11.2008, 17:12   #6
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

В мене мама так само)) В'яже суперово на шпицях і гачком...правда робота не дозволяє цим зараз займатися. Також гарно шиє, в нас і машинка вдома швейна стоїть :) Шити мені також подобається, тільки б ще навчитися це правильно робити))

Morkovka вне форума  
Старый 22.11.2008, 21:55   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

<div class='quotetop'>(DAZHUK @ 22.11.2008, 16:25) [snapback]52344[/snapback]</div>
Цитата:
ну да, в европу я их точно не повезу, попробую в Киеве, там знаю один магазин который скупает картины... посмотрю скока дадут.
в россии за самую простинькую вышевку от 1000 грн дают, а такие как у меня по 2-3 шт продают, но туда я тож не собираюсь ехать...
[/b]
Знаю гості з-за кордону купляють таку речі по високим цінам!!!Але знайти тих гостей......... :roll:
Старый 23.11.2008, 20:44   #8
Ikke
Почесний користувач

Вес репутации: 33 Ikke скоро стане відомим
Отправить сообщение для Ikke с помощью ICQ Отправить сообщение для Ikke с помощью MSN Отправить сообщение для Ikke с помощью Skype™

Я тоже вишиваю, принаймні раніше. І тоже картінки. Якось жалко, коли на твому произведении исскуства чай пють, або на телевізор у бабушки ложать. Правда готовими робтами похвалитись не можу, остались в школі. Дома тільки одна (незакінчена), не помню коли її останній раз в руки брала.
А да, і ш'ю, но зовсім трошки, і не полезні вещі - бо їх нудно шити, а всяких чудіків зі старих вещей :}

Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени
Ikke вне форума  
Старый 23.11.2008, 20:57   #9
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

А я колись у 3 класі записалась у гурток в"язання у будинку піонерів!Там і навчилась в"язати,вишивати,та теж чудіків різних шити з кусочків тканини :roll: То були ,так сказать ,основи знань!Потім по різним журналам вдосконалювала свою майстернність!
Колись,коли у магазинах та на базарі не було такого асортименту одягу,вірніш взагалі нічого не було,то я В"язала собі ексклюзивні речі з модного у той час журналу"БУРДА" !!!На ті часі то було круто!!! :D/
Давненько вже не в"язала,але шось останнім часом руки "зачесались".В"яжу зараз собі плаття!!!Бо зрозуміла,що кращого не куплю!!!! :D/ :D/ :D/
Старый 23.11.2008, 21:09   #10
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

<div class='quotetop'>(Nino @ 23.11.2008, 20:57) [snapback]52426[/snapback]</div>
Цитата:
А я колись у 3 класі записалась у гурток в"язання у будинку піонерів!Там і навчилась в"язати,вишивати,та теж чудіків різних шити з кусочків тканини :roll: То були ,так сказать ,основи знань!Потім по різним журналам вдосконалювала свою майстернність!
Колись,коли у магазинах та на базарі не було такого асортименту одягу,вірніш взагалі нічого не було,то я В"язала собі ексклюзивні речі з модного у той час журналу"БУРДА" !!!На ті часі то було круто!!! :D/
Давненько вже не в"язала,але шось останнім часом руки "зачесались".В"яжу зараз собі плаття!!!Бо зрозуміла,що кращого не куплю!!!! :D/ :D/ :D/
[/b]
вау, хочеться на це глянути, може покажеш манекєна ;)

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра