Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Інтернет Обмін цікавими посиланнями, обговорення провайдерів та різних технічних питань

Старый 01.03.2009, 19:12   #21
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 35 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: инет от Интертелеком

Шановне паньство! Дозвольте вибачитись за дії Інтертелекому щодо обіцянок підтримання належної швидкості. Дійсно наразі інсує серйозна проблема в години пік - швидкість надто низька в порівнянні з тим що було 2-3 місяці тому. Проте в даний час ми, як і наші абоннети чекають розширення каналу, яке має відбутись в найближчий час разом із встановленням базової станції в м.Славута.

Щодо тарифних планів, то з березня 2009 року з'явились два нові тарифні плани в яких відсутня абонплата. Революшн в якому 1МБ коштує 10 коп., і Революшн Найт в якому з 00-00 по 09-00 1МБ - 3 коп, з 09-00 по 00-00 1МБ - 20 коп. При підлкюченні абонент повинен на свій рахунок внести авансом 50 грн.

В будь-якому випадку тарифні плани Інтертелекому в даний момент є найвигіднішими серед постачальників мобільного інтернету.

---------- Додано о 19:08 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:03 ----------

Розширення каналу має відбутись. Про це свідчить розширення каналів по обласним центрам, в т.ч. і м.Хмельницький. Техніки з Хмельницького кажуть, що обладнання є - чекають вказівки керівництва з Одеси.

З.І. До речі пробачте що вчасно не відповідав - "образився на форум" - зникла моя тема в іншому розділі форуму.

---------- Додано о 19:12 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 19:08 ----------

Для пришвидшення вирішення питання щодо підвищення швидкості ми своїм абонентам радимо, звертатись зі скаргами щодо швидкості до керівництва Інтертелекому через сайт www.it.od.ua в розділі "Задать вопрос он-лайн".
Старый 02.03.2009, 23:29   #22
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 37 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

Сьогодні написав туди (в інтер) листа зі скаргою, раджу і остальним це зробити.
Старый 02.03.2009, 23:32   #23
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Вибачайте але вже надоїло чекати коли у вас спарви налагодяться. Беру я мабуть пакет МТС тай буду сидіти на ЕДЖІ, там хоч знаєш за що платиш
Старый 03.03.2009, 12:47   #24
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 37 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки

Сьогодні прийшла відповідь, якщо її так можна назвати,- стандартна отмазка-заготовка на любі питання. :confused:

Ув. абонент, на данный момент компания работает над улучшением
качества покрытия сети. Относительно Ваших жалоб на качество покрытия,
просим Вас зафиксировать заявку на сайте компании в разделе "Контакты",
воспользовавшись вкладкой «Отзыв о проблемах с качеством сети» и по
возможности напишите заявление в абон. зале.
Благодарим за сотрудничество.

--
Уважаемый абонент, при повторной отправке письма
в службу info_center, просьба использовать ответ на предыдущее письмо (Reply).

С уважением,
info_center mailto:info_center@it.od.ua . Ну щож, напишу ще туди.

Последний раз редактировалось neodix; 03.03.2009 в 12:57..
neodix вне форума  
Старый 05.03.2009, 23:04   #25
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 35 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість

Та невже едж краще за цдма від ІТ, в нас тарифи все одно нижчі і швидкість все таки вища. На еджі в години пік ще гірше ніж в ІТ.
Тим більше в нас два тарифи, в яких платиш тільки за використані МБ
Старый 05.03.2009, 23:19   #26
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Symbioz а вартість модему ти рахуєш?))) А тут взяв пакет, поклав 10 грн і користуйся по 5 коп за мегабайт)) Я не кажу що там вигідніше, просто в силу таких обставин для мене то вигідніше і вдень таки швидкість на еджі більша ніж у вас, вже міряли) Поставите нове обладнання тоді і поговорим)
Старый 06.03.2009, 14:33   #27
neodix
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Symbioz Поставите нове обладнання тоді і поговорим)
В принципі правильне рішення, кількість абонентів росте що в свою чергу впливає на якість. На мій лист Інтер так і не відповів....а шкода, хотя їх там засипають по повній зі всієї України, так-що сумніваюсь що скоро щось зміниться. В мене наприклад за той місяць згоріло 300Мб які я не встиг використати із-за якості інету....
Старый 10.03.2009, 06:43   #28
Symbioz
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Symbioz а вартість модему ти рахуєш?))) А тут взяв пакет, поклав 10 грн і користуйся по 5 коп за мегабайт)) Я не кажу що там вигідніше, просто в силу таких обставин для мене то вигідніше і вдень таки швидкість на еджі більша ніж у вас, вже міряли) Поставите нове обладнання тоді і поговорим)
Шановний Dj Os. Скажи будь-ласка, в якого оператора і на якому тарифі така приваблива ціна за 1 МБайт трафіку???
Старый 10.03.2009, 14:10   #29
Dj Os
~форумний дідько~

В МТС і Київстару) Кладеш 5 грн на добу і користуєшся по 5 коп мегабайт, а так як я використовую цей інтернет тільки тоді коли в дорозі а це буває 2-3 рази на місяць мене цілком влаштовує. На київстарі практично всюди едж і на протязі всієї дорози є покритя і якісна швидкість такщо нарікань немає)
Старый 12.03.2009, 18:52   #30
Петренко
Турист

Вес репутации: 0 Петренко на шляху до кращого
Отправить сообщение для Петренко с помощью ICQ Отправить сообщение для Петренко с помощью Skype™
По умолчанию Re: инет от Интертелеком

Качество интернета Интертелекома с нового года - ужасное!!!
Скорость нормальная только в будние дни и в рабочее время (с 8 до 17). Вечером и в выходные падает до "0" !

Обращался я в офис "Интертелекома" в г.Одесса, так их специалисты мне сказали что во всех обласных центрах они провели работы по улучшению связи, а в Шепетовке нет ихнего центра и специалистов, и все технические работы в нашем городе проводит посторонняя организация, на качество работы которой они повлиять не могут! Значит все от наших зависит и то, что нам советуют жаловаться в центр Интертелекома - это развод и отфутболивание!

Я считаю, что какое имело право местное отделение Интертелекома подключать столько пользователей, если они не могут обеспечить соответствующую скорость? Все-таки должны же делаться какие-то элементарные рассчеты!

Получается, что сработали непрофессионально и просто срубили капусты!
Хотя я с радостью заплатил 600 гривен за модем, только бы иметь мобильный и скоростной интернет!

Представители Шепетовского Интертелекома, вы подумайте, что если завтра прийдет в город другой провайдер (а вам на пятки сейчас наступает Пипелнет, Ютел, МТС и тот же Киевстар) и там будет качество выше, то все клиенты перейдут к ним. Вы пользуетесь тем, что пока нет у вас конкуренции, но это не надолго!

Это все, как говорится, наболевшее. Но кроме как ругать, все-таки хочу вас поблагодарить , за то что вы все таки первые, кто принес нам в город эту новую технологию - СДМА , ведь за ней будущее!

Так что не расстраивайте нас - ваших клиентов, и мы будем с радостью покупать у вас траффик. Тогда всем будет хорошо!

PS. Вот такие противоречивые чувства вызывает у меня сегодняшний интернет от Интертелекома в г.Шепетовка.
Петренко вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра