Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старый 10.12.2011, 21:54   #31
Demchuk
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 21 Demchuk на шляху до кращого
Отправить сообщение для Demchuk с помощью Skype™
По умолчанию Відповідь: Стережіться - Вікнар`Off !!!

Вже всі давно зрозуміли, що ви працюєте з цими Вікнарями і зараз займаєтесь самопіаром.
Заспокойтесь
Demchuk вне форума  
Старый 11.12.2011, 01:41   #32
Filini
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 24 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

Цитата:
Сообщение от Roman_ Посмотреть сообщение
Супер!!! Класика жанру. Спочатку «не одноразово чув», а потім «на власні очі бачив, чи то вікна, чи то встановлені». Що таке сила маніпуляції... Про впарюваня «а там будь що буде» навіть не йшлося, а лише про те що в адекваті любу ситуацію можна вирішити.
Fillini- браво, я ваш фанат. Достатньо шепнути що в Василя дочка повія, і вже нікого не цікавить що в нього лише одні сини. «Палашка FM» в рубриці «Брехня на селі».
Думаю що нічого нового я вже сказати не зможу.
Романе, я вам лише пояснив, що мої слова не голослівні і я на влісні очі бачив результати роботи Вікнар`Off. Я ставив собі вікна в домівку і попросив поради своїх знайомих, які мені показали мені встановлення вікон від вашого магазину. Мої слова не суперечать один одному. Ситуації потрібно вирішувати не по "понятіям", а по совісті. Клієнт взагалі не має опинятись в таких ситуаціях як автор цієї теми, він не має щось "вирішувати", він має отримати якісний продукт. Всі люди це розуміють, лише ви замість вирішування ситуації з боку власника магазину намагаєтесь відбілити свою репутацію.
Filini вне форума  
Старый 12.12.2011, 15:31   #33
vasyok
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 vasyok на шляху до кращого

Раз мова зайшла за вікна то скажу: мені ставивили вікна хлопці з магазину "Зелений" "Візаж" , питань ніяких поставили супер, добре запінили і відрегулювали. тому рекомендую їх.

P.S Ніякого відношення до тієї фірми не маю, користувався їх послугами два рази, і обидва рази залишився задоволений.
vasyok вне форума  
Старый 14.12.2011, 21:21   #34
joy
Гість

Вес репутации: 0 joy на шляху до кращого

Топік - типовий чорний піар. Напевно вони ціни збивають просто комусь.
joy вне форума  
Старый 14.12.2011, 22:01   #35
tomy
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 tomy поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от vasyok Посмотреть сообщение
Раз мова зайшла за вікна то скажу: мені ставивили вікна хлопці з магазину "Зелений" "Візаж" , питань ніяких поставили супер, добре запінили і відрегулювали. тому рекомендую їх.

P.S Ніякого відношення до тієї фірми не маю, користувався їх послугами два рази, і обидва рази залишився задоволений.
у моих родственников был интересный случай связанный именно с "Зелёным",вобщем заказали мои родственники в зелёном окна(точно не помню,но где-то 3-4 окна),парни из "Зелёного приехали замеряли,через неделю-две привезли окна,вставляли их ещё через неделю,и вот самое интересное - когда начали ставить окна то оказалось что все окна на 10 см. уже чем должны были быть,в итоге никто не стал разбираться кто виноват,окна сразу же забрали и через неделю привезли новые,нужного размера и конфигурации.Понятное дело что ошибаться может каждый,но исправить свою ошибку,зачастую с ущербом для себя,не хочет почти никто.
P.S. для меня не понятна логика нашего народа,как можно экономя 3 рубля бежать в "шарашкину контору",а потом писать отзывы что я попался на крючок?
tomy вне форума  

Закладки

Метки
вікна, вікнар`off, двері, обман, сервіс

Опции темы
Опции просмотра