Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Старый 25.10.2011, 19:32   #21
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 69 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: До нас приїжджає Кличко

Что-то я не вкурил - о каком списке идет речь?
Старый 25.10.2011, 19:53   #22
praporschik
Почесний користувач

Вес репутации: 34 praporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистістьpraporschik дуже позитивна особистість
По умолчанию Відповідь: До нас приїжджає Кличко

Цитата:
Сообщение от KrOt Посмотреть сообщение
Я БЕЗПАРТІЙНИЙ,НО У МЕНЕ Є ДІТИ,ЯКІ ХОЧУТЬ ЖИТИ НЕ В ТАКІЙ СИСТЕМІ,МОЖЕ ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ ЦЯ ВЛАДА,ТО ЖИВИ,Я РОЗУМІЮ ТЕБЕ З ОДНІЄЇ СТОРОНИ,БО ВАШ ГАРАНТ ПІДНЯВ ЗАРПЛАТНЮ ВІЙСЬКОВИМ І МЕНТАМ,І ВОНИ ЗА НИМ ГОРОЮ СТОЯТЬ

ще одна людина думає що я військовий!шановний!ви помилились.методи управління діючої влади мені теж не завжди подобаються.але відносини влади-опозиції "тов ліс-той в біс"теж нідочого доброго не привели.оцініть ситуацію у нас в країні.а на рахунок кличка все просто:йому теж не подобається жити в такій країні як і більшості з нас,політика-це його амбіції"пацан сказал,пацан сделал".він сам про це сказав(в розумінні того що він чогось досягне в цій сфері).але називати "сексотами"людей яких не знаєш це ......з таким успіхом всі можуть попасти в цю категорію.
praporschik вне форума  

Закладки

Метки
кличко, приїжджає

Опции темы
Опции просмотра