Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Старый 08.07.2011, 09:02   #21
korolyek
Гість

Вес репутации: 0 korolyek поки що незрозуміло
По умолчанию Відповідь: Кучмі знайшли роботу в Шепетівці. Звільнення.

Цитата:
Сообщение от Эвген Посмотреть сообщение
Так проінформуйте всіх чи вам це ні до чого ??? Представник влади тут ?
Можу сказати тільки стосовно організації роботи в друкарні. Газета дійсно арендує приміщення, причому конкурс, який, доречі, проводив міськвиконком, виграла справедливо і за аренду сплачує зовсім "не копійки", а чималу суму.
"Наскільки мені розсказували, газета орендує там чи одну чи дві кімнати, а працюють вони в усій друкарні. Не дивно, що друкарня збиткова." - це взагалі маразм! Яким це чином працівники газети заважають роботі брукарні??!!
За верстку, газета також оплачує роботу друкарні (дизайн, набір, друк...) Доречі - фотограф це працівник редакції.
korolyek вне форума  
Старый 08.07.2011, 13:31   #22
Эвген
Почесний користувач

Вес репутации: 33 Эвген дуже позитивна особистістьЭвген дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Эвген с помощью ICQ Отправить сообщение для Эвген с помощью Skype™

Ось це слово "можу сказати" ------ це як ???? те що хочу сказати? чи те що потрібно ?
Эвген вне форума  
Старый 08.07.2011, 15:10   #23
ogv
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 ogv на шляху до кращого

таки-так, широка наша ментальність - чим гірше сусіду, тим краще мені. вражає, що основна тема повідомлень - так йому (директору треба).
я не хочу торкатися особистостей, оскільки це субєктивні враження. і думаю в таких питаннях ми в першу чергу повинні зважати на законність дій нашої влади. адже, сьогодні влада пресанула Зіновія (ми всі зловтішаємося), завтра наїхала на Іванова і знову ж ми хором - так йому і треба. а після завтра влада наїде на тебе, чи на мене. і що, хтось скаже так мені і треба. не думаю. почне шукати підтримки в інших. і що? А натовп скаже так тобі і треба.
в цій ситуації на себе звертає увагу грубе порушення норм діючого законодавства (в першу чергу про працю) зі сторони міської влади.і власне на цю тему варто було би більше реагувати, адже де гарантія, що чиновники на таких простих рішеннях не тримають страшну хворобу вседозволеності. і тоді буде набагато важче ставити ї на місце
ogv вне форума  
Старый 08.07.2011, 17:03   #24
kredit
Турист

Вес репутации: 0 kredit поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от Alois Посмотреть сообщение
Уявляю собі, який у цього юриста буде син. Жириновський умре...
син за батька не відповідає.

---------- Додано о 16:03 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:59 ----------

Микола Дячук так кричав, що здається це його звільняють, а З. Фрейліхман був таким спокійним що ніби це і не його звільняють, а Миколу.
kredit вне форума  
Старый 08.07.2011, 17:17   #25
enemy666
Гість

Вес репутации: 0 enemy666 поки що незрозуміло

Миколка працює на публіку........ Показуха нікому не потрібна.
а щодо юриста в його випадку було краще промовчати, адже я дивлюсь по собі, якби до мене так нагла звертались, я би врізав...і пох що він там депутат, як у відео, який БАгаТО зробив для Шепетівки....
enemy666 вне форума  
Старый 08.07.2011, 17:24   #26
prog
Турист

Вес репутации: 0 prog поки що незрозуміло

Цитата:
Сообщение от ogv Посмотреть сообщение
а після завтра влада наїде на тебе, чи на мене. і що, хтось скаже так мені і треба. не думаю. почне шукати підтримки в інших. і що? А натовп скаже так тобі і треба.
Дуже добре сказано.
Я особисто не знаю цю людину, тому не можу сказати хто прав, але за дотриманням закону повинні слідкувати всі. В іншому разі не залишиться нікого, щоб захистили тебе.
prog вне форума  
Старый 08.07.2011, 17:40   #27
igga
Корчагінець

Вес репутации: 21 igga на шляху до кращого

Цитата:
Сообщение от kredit Посмотреть сообщение
Микола Дячук так кричав, що здається це його звільняють, а З. Фрейліхман був таким спокійним що ніби це і не його звільняють, а Миколу.
Дячука особисто ніколи не бачив, але розповідали про нього щось у цьому дусі, що тільки руками махати і вміє.

Там у "Сварога" землі орендовані з Чернівецькій області, якийсь конфлікт був з селянами, так Коля там ледь не з бейсбольною бітою їздив на розборки.
igga вне форума  
Старый 08.07.2011, 18:17   #28
kredit
Турист

Вес репутации: 0 kredit поки що незрозуміло

А ви помітили з ким Микола поздоровкався в вестибюлі друкарні і хто так пильно слідкував за цим всім дійством ?
Людина в білому світері та бейзболкою .
kredit вне форума  
Старый 08.07.2011, 20:38   #29
Эвген
Почесний користувач

Вес репутации: 33 Эвген дуже позитивна особистістьЭвген дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Эвген с помощью ICQ Отправить сообщение для Эвген с помощью Skype™

Цитата:
Сообщение от enemy666 Посмотреть сообщение
Миколка працює на публіку........ Показуха нікому не потрібна.
а щодо юриста в його випадку було краще промовчати, адже я дивлюсь по собі, якби до мене так нагла звертались, я би врізав...і пох що він там депутат, як у відео, який БАгаТО зробив для Шепетівки....
Юрист насамперед повинен бути юристом, а не тряпкою ..... якою він себе і показав !!!
Він 2 слова не міг до купи звязати !!! Я сумніваюсь що він взагалі українську мову знає!
Эвген вне форума  
Старый 09.07.2011, 08:57   #30
Alois
Почесний користувач

Вес репутации: 38 Alois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок містаAlois знає кожен куточок міста

Кажуть, що на позавчорашній сесії юриста попросили зачитати статтю закону, на підставі якої звільнили Фрейліхмана. Він почав читати всі пункти (хвилин п'ять) у тому числі й валютні махінації... Йому кажуть: "Назвіть конкретний пункт, за яким звільнили людину в конкретному випадку". Юрист опустив папірця і більше нічого не міг сказати лиш винувато дивився на Сірожу Гантонюка. Проффесіонали нах...

---------- Додано о 08:57 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 08:51 ----------

До речі, на сесії склалася дивна ситуація - "Свобода" захищає голову єврейської громади від незаконного звільнення мером, що належить до тієї політичної сили, яка найбільше гавкає звинувачуючи "Свободу" в антисемітизмі, ксенофобії та фашизмі...

Закладки

Опции темы
Опции просмотра