Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Старый 12.07.2008, 14:48   #1
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
:- Це досить болюча тема, медицина у нас звичайно не на високу рівні але ж це ті заклади які повинні завджи приносити тільки користь і здоров"я людям, а не здирання гроше й і зайва трата нервів!
Хто як думає?
Краще ходити чи займатися самолікуванням? :D/

Nastynya вне форума  
Старый 12.07.2008, 14:58   #2
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Нашим лікарям серйозні діагнози не довіряю - був час коли їздила лікуватися в Рівне щонеділі. Жаль що нема таких фахівців, хоча є і гарні лікарі у деяких спеціальностях

Morkovka вне форума  
Старый 12.07.2008, 21:12   #3
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

Цілком згодна!!!У нас в місті можна нормально полікувати лише зуби,та й то не скрізь!!!А йти в нашу лікарню лікувати щось серйозне-то дійсно трата нервів,грошей,часу,та здоров"я.На власному досвіді переконалась у "компетентності "наших лікарів,після лікування яких мені стало ще гірше!!!Не хочу сказати що всі такі.Є дійсно висококваліфіковані спеціалісти,які постійно підвищують свій професійний рівень.Ще одна проблема-нехватка в нашій лікарні сучасної апараури та обладнання!!! Але бачу ця ситуація поступово змінюється на краще!!!І все завдяки нашому новому головному лікарю!
Я теж постійно обстежуюсь та лікуюсь у Рівненському діагностичному центрі .Рівень там дійсно високий у порівнянні з Шепетівкою!!!Там хоч якісно обстежать, правильно поставлять діагноз,а потім вже лікують!!!
Був якось у мене випадок,не забуду його ніколи.Мій рівненький лікар ,кандидат медичних наук,висококласний спіціаліст у своїй сфері,у якого лікується не лише вся рівненська область,але й багато хто з Хмельницької,назначив мені курс лікування.І щоб не ложити мене у рівненську лікарню,порадив лягти у нас в Шепетівці.Також розписав мені курс ліків,які потрібно приймати.Та й пішла я з цим всим у нашу лікарню,до одного з "ведущих спеціалістів".Думала йому буде цікаво,як лікують його коллеги.Але давши йому всі свої папери.почула у відповідь:
-Какой придурок тебе все это назначил?
................ну шо тут сказати................
Старый 13.07.2008, 00:29   #4
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 42 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Так, теж бувала там неодноразово - якістю задоволена. Гроші хоч і беруть, але знають за що беруть!

Morkovka вне форума  
Старый 17.07.2008, 09:44   #5
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 60 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
<div class='quotetop'>(Nino @ 12.7.2008, 21:12) [snapback]45827[/snapback]</div>
Цитата:
Цілком згодна!!!У нас в місті можна нормально полікувати лише зуби,та й то не скрізь!!!А йти в нашу лікарню лікувати щось серйозне-то дійсно трата нервів,грошей,часу,та здоров"я.На власному досвіді переконалась у "компетентності "наших лікарів,після лікування яких мені стало ще гірше!!!Не хочу сказати що всі такі.Є дійсно висококваліфіковані спеціалісти,які постійно підвищують свій професійний рівень.Ще одна проблема-нехватка в нашій лікарні сучасної апараури та обладнання!!! Але бачу ця ситуація поступово змінюється на краще!!!І все завдяки нашому новому головному лікарю!
Я теж постійно обстежуюсь та лікуюсь у Рівненському діагностичному центрі .Рівень там дійсно високий у порівнянні з Шепетівкою!!!Там хоч якісно обстежать, правильно поставлять діагноз,а потім вже лікують!!!
Був якось у мене випадок,не забуду його ніколи.Мій рівненький лікар ,кандидат медичних наук,висококласний спіціаліст у своїй сфері,у якого лікується не лише вся рівненська область,але й багато хто з Хмельницької,назначив мені курс лікування.І щоб не ложити мене у рівненську лікарню,порадив лягти у нас в Шепетівці.Також розписав мені курс ліків,які потрібно приймати.Та й пішла я з цим всим у нашу лікарню,до одного з "ведущих спеціалістів".Думала йому буде цікаво,як лікують його коллеги.Але давши йому всі свої папери.почула у відповідь:
-Какой придурок тебе все это назначил?
................ну шо тут сказати................
[/b]
Цілком згодна. Як піти в лікарню просто пройти медичний огляд, здоровою людиною то воходиш звідти чуть не з усіма болячками які є..а потім задумуєшся іде це все взялося в мене.
На рахунок стовматологів, в Шепетівці є дуже хороші лікарі які добре лікують зуби (навіть і в стовматологічній поліклініці), я неоднарозово лікувала і залишилася довольна :roll:

Nastynya вне форума  
Старый 07.08.2008, 02:59   #6
BeterOk
Почесний користувач

Вес репутации: 37 BeterOk отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для BeterOk с помощью ICQ

Мало у мене віри нашій медицині, та й дещо погляди різняться в витоках виникнення хвороб, так що намагаюсь не хворіти і поки виходить *плює через ліве плече* непагано :)

Дуже часто "лікуються" лише наслідки хвороб, а не їх причини, чи взагалі "лікують" не те що потрібно, оскільки не було кваліфіковано поставленого діагнозу...
Подруге ліки. Хто з вас читає анотації до препаратів? показання та протипоказання? Почитайте, можливо дещо зміниться в уяві, що пігулки це панацея...
Тому з "хімією" та антибіотиками намагаюсь не мати справу зовсім, лише трави та БАД на травах... Але й тут потрібен кваліфікований підхід, тому що важливо знати що і як лікувати, тому поглиблюйте самі свої знання з медицини, бо тільки ви самі найбільш зацікавлені у вашому здоров'ї.
бажаю здоров'я ;)

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума  
Старый 07.08.2008, 08:52   #7
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Багато раз була свідком,як у нас ставили сташні діагнози близким людям!!!І коли з "цим" звертались до висококваліфікованих спеціалістів Рівно та Хмельницького,вони від душі сміялись над "шепетівськими діагонозами".
Зараз дехто з лікарів так сказать "мають непоганий бізнес"на хворих,пропонуючи їм,як панацею від усіх хвороб різні БАДи та ще всяку хрень,яка допомагає,як мертвому припарки.Сама також була свідком.як розвели мою маму!!!Мало того що поставили неправильний діагноз,то ще й заставили бідну жінку з пенсії викинути 150 гр. на якесь "чудодейственне лекарство".По тій же схемі розвели маму моєї подруги також!!!!І де совість у людей!!!
Неодноразово дивилась кримінальну хроніку по російським каналам,де накривають фірми з різними Бадами і добавками.Дана продуцкія не має сертифікатів.Сама якось шукала в неті офіційний сайт чи хоча б їнформацію про певну продукцію,і не знайшла!!!!!!!!Лише оголошення продам!
Старый 07.08.2008, 13:28   #8
BeterOk
Почесний користувач

Вес репутации: 37 BeterOk отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для BeterOk с помощью ICQ

Можу підказати офіційний сайт певної фірми, та людей, що займаються в Шепетівці, якщо схочешь. Фірма досить пристойна, з стандартів виробництва її продукції "злизують" державні стандарти по БАД.
Стосовно сертифікації, продукція сертифікована, хоча відверто сказати не всі види сертифікуються в певних країнах, є певні фінансові перешкоди з боку конкурентів, але сертицікація річ важлива, нехай із всіма недоліками нашої системи...
Стосовно ефективності, то препарати треба підбирати індивідуально, бо навіть при ефективності в один період життя певних препаратів, буквально місяць потому, ефетку вже не буде, тому це досить індивідуально...
Знову наголошую, головне правильно визначити діагноз та курс лікування, який необхідно дотримуватись, щоб потім дарма не звинувачувати інших чи препарати...
Просто до всього треба підходити з розумом, це головне...

Где ты? - Здесь.
Какое время? - Сейчас.
Кто ты? - Этот момент.
BeterOk вне форума  
Старый 07.08.2008, 19:46   #9
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Згідна!!!
На скільки зрозуміла,ти лікар,чи маєш відношення до медицини?Хочу почути думку спеціаліста про гомеопатичні препарати фірми Heel.На власному досвіді переконалась у їхній ефективності!також чула схвальні відгуки про ці преперати від висококваліфікованих лікарів Рівного.
У Шепетівці є представники цієї компанії?В аптеці можливо купити ліки "Heel".Але мало купити певний препарат,коли потрібно приймати їх комплексно.А правильний курс та дозування може назначити лише лікар!!!
Колму цікаво,офіційний сайт к фірми "Heel"
http://www.heel.com.ua/index.php?view=heel&sub=germany
Старый 04.10.2008, 22:31   #10
SELENA
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 32 SELENA поки що незрозуміло
Отправить сообщение для SELENA с помощью AIM Отправить сообщение для SELENA с помощью MSN Отправить сообщение для SELENA с помощью Yahoo

Якщо вибирати між центральною і залізничною лікарнею нашого міста, то звичайно залізнична набагато краща.

То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда
SELENA вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра