Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Комп'ютерні проблеми Питаєм і даєм відповіді по налагодженню комп'ютерів

Старый 17.04.2011, 20:00   #41
T-S
Disabled

Вес репутации: 41 T-S отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию Відповідь: Перегрев

Цитата:
Сообщение от jaruto Посмотреть сообщение
мост гріється заметно тільки северний
старий да, аташний
новий сата
хз
може із-за того шо в мене один сата розьйом виломлений недокінця?
але вроді там нічо не замикає і він робочий
але в мене в 2 порту стоїть вінт
Проверь винт в другой системе.
Старый 17.04.2011, 22:20   #42
jaruto
Почесний користувач

Вес репутации: 48 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Отправить сообщение для jaruto с помощью ICQ Отправить сообщение для jaruto с помощью Skype™

як?! Вiн гбючить тiльки якщо на ньому ОС стоїь або коли ігиушку рубаєш( та й в мене іншого компа , з сата тим більше нема
jaruto вне форума  
Старый 17.04.2011, 23:38   #43
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 51 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Vent с помощью ICQ

Яруто Я знаю в чем проблема!!!!!!!

Яруто знай комп изза винчестера може зависать тики в двох випадках
но нияк не изза перегрева це вже вибач бредятина,два випадка якшо винт робочий це шлейф питания (або БП), або шлейф САТА, просто замины их но нови и будэ тоби счастие.

Последний раз редактировалось Vent; 18.04.2011 в 00:01..
Vent вне форума  
Старый 18.04.2011, 08:11   #44
jaruto
Почесний користувач

Вес репутации: 48 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Отправить сообщение для jaruto с помощью ICQ Отправить сообщение для jaruto с помощью Skype™

Я гдето прочитав,шо вінт від перегрева остановлюється(я тоже такий звук чую як то він тормозіт) і сисма завісае

---------- Додано о 08:11 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 08:09 ----------

Може це і БП,бо я вже пробував замість тої ветки з конекторами чіпляти переходнік молекс-сата! Може йому мощності мало? В мене на 450 чесно китайскіх ватт))))
jaruto вне форума  
Старый 18.04.2011, 08:23   #45
Vent
Почесний користувач

Вес репутации: 51 Vent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистістьVent дуже позитивна особистість

Цитата:
Я гдето прочитав,шо вінт від перегрева остановлюється(я тоже такий звук чую як то він тормозіт) і сисма завісае

---------- Додано о 08:11 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 08:09 ----------

Може це і БП,бо я вже пробував замість тої ветки з конекторами чіпляти переходнік молекс-сата! Може йому мощності мало? В мене на 450 чесно китайскіх ватт))))
Дивись - завісає тікі коли ти граєшь гру - значить саме велике навантаження на БЖ +проц нагруджений на 100% відеокарта так само, БЖ в тебе якийсь ліваковий. думаю там і 400 нема, а то шо пищуть то пікове навантаження при якому БЖ може працювати декілька секунд. Тому і виходить всі підозри на живлення. Перевірити не важко - для вінта сама страшна задача це або дефрагментація або процес запису тривалий і міліона мелькіх файлів, от запусти і подивись завісне чи ні. Якшо ні то дивись с торону піталова і БЖ.
Але все одно саме простіше заміни спочатку каблёчкі всі до нього.

---------- Додано о 08:23 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 08:20 ----------

а за перегрев то Яка ж там температура вінта? В мене наприклад часто до 57 доходить але максимальна робоча вказана 55, і вже робить 4 роки :) постійно 24 часа на добу 365 днів на рік. Це в сервакові самсунг вінт стоїть на систему 160Гб.

Vent вне форума  
Старый 18.04.2011, 09:27   #46
jaruto
Почесний користувач

я вчора ігрушку ставив на 15Гб -завіс! В мене бп з корпусом кітайоським був
jaruto вне форума  
Старый 18.04.2011, 10:13   #47
Vent
Почесний користувач

Цитата:
я вчора ігрушку ставив на 15Гб -завіс! В мене бп з корпусом кітайоським був
якшо завісає так - стає тупо мишка не рухаеться і картінка не змінюється - то це живлення!

якшо шось не може прочитати сині екрани часті то це шлейф сата

Vent вне форума  
Старый 18.04.2011, 10:36   #48
jaruto
Почесний користувач

скільки норм чіфтек чи якмйсь іншй фірмений бп? Желательно модульний і ватт на 550 мінімум(в планах відюха гігова в кроссфайр і мать нова)
jaruto вне форума  
Старый 18.04.2011, 13:09   #49
Vent
Почесний користувач

Цитата:
скільки норм чіфтек чи якмйсь іншй фірмений бп? Желательно модульний і ватт на 550 мінімум(в планах відюха гігова в кроссфайр і мать нова)
відео 2 штуки в кросфайре гиговые начиная от радика 5770 или Гефорса 460 в SLI и выше требуют БП начиная от 600 Ватт не пиковой нагрузки! т.е. 700 и выше пиковой (той которая часто указана на лейбле неизвестных производителей). И модульного типа будет дороже примерно на 30-40% да убдет Тебе известно. Рекомендую смотреть на чифтек, термалтейк, FSP (оригинал а не клоны), Залман (они дорогие) и другие именитые, активный или пасывный PFC брать это на твоё усмотрение, активный дороже но экономнее (меньше света тянет и диапазон входных напряжений от 90 до 280 Вольт), а пасивный гораздо дешевле но больше потребялет (ниже КПД) и требует 210-240 Вольт диапазон. Еще ньюанс активный PFC не будет работать с неименитыми (дешевими або левыми китайскими) юпсами.

Если дешево и сердито то бери 700 Ватт FSP с пасивным контролем, 12-14 см кулером одним. Это примерно на процик 4-6 ядер, 1 винт+1 дивиди, 2 нормальных видеокарты (типа 460/560 гефорс) будет хватать на пределе.

Последний раз редактировалось Vent; 18.04.2011 в 13:12..
Vent вне форума  
Старый 18.04.2011, 13:50   #50
jaruto
Почесний користувач

нініні . Я небуду міняти процик, поміняю колись мать і ше до своєї 4850 поставлю 5770. І желательно бп недорогий
jaruto вне форума  

Закладки

Метки
перегрев

Опции темы
Опции просмотра