Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Старый 26.10.2010, 17:14   #1
ZzZ
Почесний користувач

Вес репутации: 27 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим
Thumbs up Рейдерьска атака на мясокомбінат?

Цитата:
Сообщение от FoxM Посмотреть сообщение
То ж Ви вже писали, що Ви за Полодюка ???
За Полодюка я тому що він від ВО Свобода, яка на мою думку може спинити єкспансію сусідньої держави Росії ...тим більше що про нього я нічого поганого в місті не чув...Але .................... ооооооООО .... свіжа новина ...на Шепетівський мясокомбінат рейдерська атака .... пізнец ... точно буду за Свободу голосувати !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Банда прийшла до влади !!!!!!!!!!!! дойшло й до нас , до Шепетівки ....викл.
Старый 26.10.2010, 17:24   #2
cehuen
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 23 cehuen на шляху до кращого
По умолчанию Відповідь: Михайло Полодюк

Цитата:
Сообщение от ZzZ Посмотреть сообщение
За Полодюка я тому що він від ВО Свобода, яка на мою думку може спинити єкспансію сусідньої держави Росії ...тим більше що про нього я нічого поганого в місті не чув...Але .................... ооооооООО .... свіжа новина ...на Шепетівський мясокомбінат рейдерська атака .... пізнец ... точно буду за Свободу голосувати !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Банда прийшла до влади !!!!!!!!!!!! дойшло й до нас , до Шепетівки ....викл.
Що значить у вашому баченні "рейдерська атака" ?
cehuen вне форума  
Старый 26.10.2010, 17:31   #3
ZzZ
Почесний користувач

Цитата:
Сообщение от cehuen Посмотреть сообщение
Класичне рейдерство — це коли приходять на підприємство з підробленим рішенням суду, в якому чітко вказано: передати акції компанії „Ікс” або людині, якої взагалі не існує; на неї і переписують пакет акцій. Далі ці цінні папери перепродаються іншій, але вже реальній компанії. Згодом з’являється рішення суду, причому вже досить легітимне „про добросовісного набувача цих акцій”. І коли прокуратура виявляє, що пакет акцій підприємства було вилучено завдяки “липовому” рішенню суду та порушує кримінальну справу — фірма, яка вже купила цінні папери, лишається законним набувачем.
Таким чином, вона набуває досить суттєвих обґрунтувань, що підприємство є її власністю. А офіційна ціна купівлі пакета акцій може в десятки разів перевищувати реальну вартість підприємства. Тобто група людей незаконно заволодіває акціями компанії.

---------- Додано о 17:31 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 17:27 ----------

Цитата:
Здебільшого рейдерів хтось наймає. Причому досить часто буває, що замовлення надходить від чиновників, котрі відіграють одну з перших ролей в державі. Рейдер — це той, хто, не маючи нічого, бажає загарбати собі все підприємство. В нашій країні часто рейдерами називають людину, яка є великим акціонером і намагається на підприємстві вести власну політику.
Старый 26.10.2010, 17:31   #4
cehuen
Патріот Шепетівки

Цитата:
Класичне рейдерство — це коли приходять на підприємство з підробленим рішенням суду, в якому чітко вказано: передати акції компанії „Ікс” або людині, якої взагалі не існує; на неї і переписують пакет акцій. Далі ці цінні папери перепродаються іншій, але вже реальній компанії. Згодом з’являється рішення суду, причому вже досить легітимне „про добросовісного набувача цих акцій”. І коли прокуратура виявляє, що пакет акцій підприємства було вилучено завдяки “липовому” рішенню суду та порушує кримінальну справу — фірма, яка вже купила цінні папери, лишається законним набувачем.
Таким чином, вона набуває досить суттєвих обґрунтувань, що підприємство є її власністю. А офіційна ціна купівлі пакета акцій може в десятки разів перевищувати реальну вартість підприємства. Тобто група людей незаконно заволодіває акціями компанії.
Для довідки : 51% акцій у мами і ще 49 % у сина......на стороні нуль цілих фіг десятих....
cehuen вне форума  
Старый 26.10.2010, 17:55   #5
ZzZ
Почесний користувач

Цитата:
Для довідки : 51% акцій у мами і ще 49 % у сина......на стороні нуль цілих фіг десятих....
володію інформацією , що на руках у людей є акціїї мясокомбінату можливо їх процент малий ?? га ???
Старый 26.10.2010, 18:07   #6
cehuen
Патріот Шепетівки

Цитата:
володію інформацією , що на руках у людей є акціїї мясокомбінату можливо їх процент малий ?? га ???
Так, є. АЛЕ !!! ... То акції ВАТ "Шеп..мяс..", а це ТОВ "Шеп...мяс..". Різницю думаю зрозуміїш, це зовсім інше підприємство, хоча й правонаступник колишнього.
Так , що тих людей просто кинули , як і багатьох інших.
cehuen вне форума  
Старый 26.10.2010, 18:10   #7
5555
Guest

Цитата:
Солодка коли приватизація була у 90-х, примушувала трудовий колектив продавати їй акції. Якщо хочешь роботу зберегти - продавай.
Навіть якщо у неї заберуть комбінат, нічого страшного. Продукція там останнім часом все гірше і гірше. Може новий власний обладнання закупить нове.

Старый 26.10.2010, 18:18   #8
ZzZ
Почесний користувач

Цитата:
Так, є. АЛЕ !!! ... То акції ВАТ "Шеп..мяс..", а це ТОВ "Шеп...мяс..". Різницю думаю зрозуміїш, це зовсім інше підприємство, хоча й правонаступник колишнього.
Так , що тих людей просто кинули , як і багатьох інших.
ну да ...ну да ... шось тіпа цього ...ти маєш рацію

---------- Додано о 18:18 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 18:13 ----------

Цитата:
Сообщение от 5555 Посмотреть сообщение
Солодка коли приватизація була у 90-х, примушувала трудовий колектив продавати їй акції. Якщо хочешь роботу зберегти - продавай.
Навіть якщо у неї заберуть комбінат, нічого страшного. Продукція там останнім часом все гірше і гірше. Може новий власний обладнання закупить нове.
ага ... закупить ... вже на Шепетівський маслозавод закупили нове обладнання ((( сітрозавод оновили((( ще й на мясокомбінат закуплять ... ага ...
Старый 26.10.2010, 18:47   #9
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Рейдерьска атака на мясокомбінат?

ще забув про "оновлення" обох хлібзаводів(((
Цитата:
а я чула,що контрольний пакет акцій від мами та сина давно перейшов до когось з Києва...у них лишився символічний процент .
Старый 26.10.2010, 19:21   #10
AxeL-V
Модер

Вес репутации: 43 AxeL-V скоро стане відомимAxeL-V скоро стане відомим
Отправить сообщение для AxeL-V с помощью ICQ

Цитата:
Сообщение от 5555 Посмотреть сообщение
Обладнання там і так саме сучасне (за достовірними джерелами ) ковбасу псує не обладнання , а технологія
AxeL-V вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра