Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Love'n'Sex Кохання, відносини та секс

Старый 11.11.2009, 18:13   #1
hike
Гість

Вес репутации: 0 hike поки що незрозуміло
Unhappy Складна житєва ситуація (порадьте)

До 16 років я мав декілька дівчат і думав що кохав їх але коли роходився то дуже легко забував (доречі всі вони були старшими від мене). Пізніше поступив навчатися, зустрів дівчину і закохався в неї посправжньму, зустрічався 9 місяців і вона мене залишила(правда вона пізніше хотілв повернутися але я думав що я її забуду за канікули і не простив її). Зараз воня має пацана але не кохає його і він її теж не кохає і вона це знає і зна що я її кохаю і сама до мене має якісь почутя але всерівно вона зним. Вже пройшо 3 роки як ми не разом але мої почутя до неї не змінились. І зара неможу ніским бути іншим і не думати про неї!!! Шо мені робити, порадьте??!
Старый 11.11.2009, 18:24   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Складна житєва ситуація(поратьте)

Прям санта барбара блін)) Шо можу порадити чувак, якшо ти впевнений що почуття ваші взаємні то ти як мужиг маєш діяти. Не варто чекати ініціативи від неї. Завойовуй) Удачі!
Старый 11.11.2009, 18:49   #3
Zelya
Почесний користувач

Вес репутации: 35 Zelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистістьZelya дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Zelya с помощью ICQ

Частіше зустрічайся з друзями, спілкуйся з ними, займись спортом, головне не зациклюватись на НІЙ, час все розставить на свої місця. А в тебе ще все попереду, і можливо вона не варта твоїх страждань.
Zelya вне форума  
Старый 11.11.2009, 19:10   #4
hike
Гість

Вес репутации: 0 hike поки що незрозуміло

Так але друзі не розуміють мене:( Жвичайно підтримують але...
Старый 11.11.2009, 20:31   #5
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ

ну якщо впевнений що взаємні, то зустрінся з тим її хлопцем і поговори з ним, якшо вийде не побитись)))
а так то у всьому винна гордість;)
Цитата:
Частіше зустрічайся з друзями, спілкуйся з ними, займись спортом, головне не зациклюватись на НІЙ, час все розставить на свої місця. А в тебе ще все попереду, і можливо вона не варта твоїх страждань.
да-да-да) якраз і не так))стандартна фраза йопт)

---------- Додано о 20:31 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 20:27 ----------

а взагалі то нікого не слухай і сам вирішуй, тут таке діло...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 12.11.2009, 05:15   #6
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Соглашусь с Dj Os'ом и Вадяном!
Сидеть сложа руки - нет смысла! Чувак.. я так понял ты уже 3 года так сидишь...
Знаешь что их чувства не взаимны и мучаешься!
Чувак.. я тебе скажу одно - раз ты до этого времени не забыл ее, то уже не забудешь никогда... тем более что чувства твои живы!
Нужно действовать - поставить все точки над "і", пусть даже в итоге вы все-равно не будете вместе. Но одно дело - попробовать, другое жить всю оставшуюся жизнь с мыслю что ты даже не пробовал ее вернуть.
Всему виной человеческая гордость! Вадян прав как никогда!
Ну ошиблась она... ошибся ты... все же люди.. все живые... все подверженны временным наплывам эмоций... но спустя некоторое время они уходят... и остается сухая реальность и сожаление. И тогда нужно либо испавлять ошибки... или забыть об этом...
Второй вариант у тебя не получился... так что делай выводы сам!
И никого не слушай! (И меня в том числе)))))) Друзья не проживут твою жизнь за тебя!
Старый 12.11.2009, 13:15   #7
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Складна житєва ситуація (порадьте)

а вобще те шо ти поліз за порадою в нет не дуже добре...значить в житті, будем вважати що ти ще не знайшов той круг спілкування з яким міг би поділитись проблемою, щоб вони тобі допомогли...напишеш вже хоч шо там вирішив)

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 12.11.2009, 13:56   #8
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться

Вадян верно подметил!
А результат раздумий hike'а действительно интересен)))
Старый 12.11.2009, 14:31   #9
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

hike,потрібно завжди залишатись мужиком!!!знати собі ціну і не розпускати нюні.Просто ти зациклився на одній людині,не помічаючи нікого навколо
Старый 13.11.2009, 04:31   #10
Lego
Патріот Шепетівки

Ninо, ну а если ему больше никто не нужен в этой жизни кроме ее?
Пуститься в разнос легче всего))))

Закладки

Метки
житєва, ситуація(поратьте), складна

Опции темы
Опции просмотра