Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Події Обговорення подій які сталися у Шепетівці

Старый 09.07.2007, 20:43   #11
~REFLEXA~
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 42 ~REFLEXA~ поки що незрозуміло

давно пора
Старый 09.07.2007, 20:53   #12
Larisa
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 42 Larisa на шляху до кращого
Отправить сообщение для Larisa с помощью ICQ Отправить сообщение для Larisa с помощью Skype™

<div class='quotetop'>(BeterOk @ 7.7.2007, 23:30) [snapback]14876[/snapback]</div>
Цитата:
может быть тоже в чем то приложить свои усилия...
[/b]
сильно сказано ,дай идеи ,BeterOk ...
Старый 09.07.2007, 21:30   #13
Katrin
Гість

Вес репутации: 0 Katrin поки що незрозуміло

Не думаю, що Христюку Дмитру потрібно світитися в Шепетівці, і що для цього необхідно дарувати телевізор. Наскільки я в курсі, то в Шепетівці жоден культурний чи соціальний захід не проходить без його участі... От недавно був дитячий фестиваль мистецтв в МБК. там дітям він такі дорогі подарунки дарував, грощові премії... Та й в віснику постійно пишуть про його діяльність... А на рахунок засвітитися, це повна фігня. Він відомий в світі спортсмен, чемпіон світу, крім того, працює в столиці, в державному апараті, так що не думаю, що для нього є потреба світитися в Шепетівці. Його і так знають. Приємно друге: людина дійсно щось робить, і не просто щось, а потрібні речі. Таких в місті мало діячів. Набагато простіше протирати штани і набивати свої кишені. А чи реально вони допомагають, хай навіть телевізором зп 1000 гривень....???????????????
Katrin вне форума  
Старый 13.07.2007, 16:03   #14
гість
Турист

Вес репутации: 0 гість поки що незрозуміло

Діма- хитрий лис!!!!і він рветься в мери.він дає допомогу усім,тільки не тим,хто її справді потребує.я радий за центр та за вагітних матусь.але мені здається, що коли настане час виборів,тоді всі проголусують за нього.ви посудіть,на міс-сережки з білого золота,матусям-телевізор,дітям-гроші,подарунки,центру-оргтехніку,піар-дай боже!!!!!!!!!!!!!!і все.він кльовий спортсмен.а який мер буде - буде видно!!!!а скільки грошей та подарунків польється, коли почнеться кампанія!!!to be continued...
гість вне форума  
Старый 17.07.2007, 13:45   #15
Боцман
Гість

Вес репутации: 0 Боцман поки що незрозуміло

Добрий день! Мене завжди вражали ті люди,які анонімно обливають брудом порядних людей.....Цей гість,який написав ці строки,тебе скоро ЖАБА розірве від заздрості......А що ти зробив для людей,чим ти допоміг рідному місту? В тебе,навіть ,сміливості не вистачить сказати..... А ,якщо Дмитро Христюк,буде балатуватись на Мера,то я та моя сім"я будуть голосувати саме за нього. Дай Бог,щоб в шепетівці було побільше таких людей...... Шановний "Гість" ,а совісті в тебе зовсім немоє. Так допомагай та даруй подарунки ти! Хто тобі не дає?
Боцман вне форума  
Старый 17.07.2007, 17:10   #16
Крыша
Гість

Вес репутации: 0 Крыша поки що незрозуміло

Христюк Дима-мер! это же КРУТО! Если бы в Шепетовке был такой мер ,то Шепетовка от этого только выиграла бы! Молодой,умный,честный,добрый,порядочный,хорошее образование .......А,самое главное,очень любит свой родной город..... ,в отличае от некоторых "гостей",которые только и умеют языки распускать....Причём,надуманно,а,может,под чей-то ЗАКАЗ.......Чёрный пиар........
Крыша вне форума  
Старый 17.07.2007, 17:30   #17
sh_sh
Гість

Вес репутации: 0 sh_sh поки що незрозуміло

Мушу втрутитися, оскільки на відміну від усіх цих підліткових топіків про опен ейр та анальний секс, з'явилася перша цікава дискусія.
Діма - приємна у спілкуванні людина. Не думаю, що він буде балотуватися в мери, оскільки йому це не потрібно. Скоріше проплачені статті в місцевих газетах кожного тижня з'являються через приціл до облради чи може навіть Верховної.
Те, що він дарує - його особиста справа, ніхто за це не засуджує і заздріти не повинен. Тільки робить він це, м'яко кажучи, дуже і дуже публічно. Та й навіть коли і не дарує, у четвер все одно з'являються статті, що "цю ідею також активно підтримує народний посол Дмитро Христюк".
Рукавчук і Штен набагато більше допомогли фінансово відповідно для сьомої і першої школи, і про це не кричали на кожній вулиці.
Втім, про людину повинні казати не слова, а справи. В міській раді Діма голосує як все стадо - зараз кожну сесію міський бюджет втрачає сотні тисяч через те, що депутати безкоштовно розбирають собі землю. А Діма мовчить. Діма нічого не помічає.
Якщо його Шандра десь впихне у список "Нашої України" - хай буде так. Якщо Діма буде мером, я думаю, що нічого для міста особливо не зміниться. Як крали, так і будуть красти.
Він, звичайно, не таке нічтожество, як Шпільченко, а взагалі доволі інтелигентна та приємна людина, але ампуа "народного посла та чемпіона світу" не вічне.
Поки він нічим іншим, крім подарунків, себе не показав. Ніякої принципової позиції по таких гострих питаннях, як наприклад комунальні тарифи, у нього не видно.
А подарунки річ умовна. Ось БЮТ бере хабарі за землю, частину теж виділяє на подарунки.
sh_sh вне форума  
Старый 17.07.2007, 17:32   #18
Депутат
Гість

Вес репутации: 0 Депутат поки що незрозуміло

Всім привіт! Я Дмитра Христюка дуже добре знаю. Ми разом з Дмитром депутати Шепетівської міської ради. Діма наймолодший депутат,але,незважаючи на це,він дуже висококваліфікована професійна людина! Серед всіх депутатів Дмитро користується повагою за свою порядність та чесність! Ми з Дмитром спілкувались,щоб на наступні вибори він балатувався на мера,але Діма чітко й офіційно повідомив,що на мера Шепетівки балатуватись не буде. І це його остаточне рішення! Тому,Шановні, не треба "мусолити" й займатися "чорнухою"(чорним піаром)....Хоча,як на мене,Дмитро Христюк був би найкращим мером.....Але,нажаль,Дмитро відмовився від цієї перспективи...
Депутат вне форума  
Старый 17.07.2007, 17:55   #19
Депутат
Гість

Цікаво читати коментарі по цій темі..... Відчувається рука токож депутата(попереднього автора), Не смішіть людей,Ви згадали Рукавчука та Штена. А Ви подумайте,чому вони допомагоють перші та сьомій шкомі?А тому,що там навчались їхні рідні діти.... Кожен батько хоче ,щоб його дитина мала добрий атестат,тому й допомагали....І атестат добрий! А іншим школам допомагали? Відповідь -Ні! Бо там навчаються діти,але не рідні. Крім того Штен та Рукавчук сплять і мріють стати мерами. Але мер тільки один! Тому й обливають ......один одного. Відчувається некомпетентність попереднього автора,але ,щоб попасти в облраду чи в Верховну,треба попасти в партійні списки,а для цього не потрібно світитися в Шепетівці,хочаб у Хмельницькому чи Києві. Та ще й витрачати гроші на подарунки для Шепетівки. не логічно... Як на мене,Дмитро принципова й чесна людина,а всім подобатись він не може.
Депутат вне форума  
Старый 17.07.2007, 18:08   #20
Депутат
Гість

Якщо Шпільченко-"нічтожество",як його тут назвали,то чому його обрали мером? Він пенсіонер,який хоче заробити грошенят на старість. Мені здається ,що не потрібно обзивати людину,а потрібно конструктивно вказувати на помилки. А цей автор,який Шпільченка обізвав,тільки й вміє говорити та обливати багнюкою,хоча й говорить про принциповість....,а сам нічого не робить. А до Дмитра Вам ще дуже далеко,шановний. І не потрібно всіх депутатів приймати за стадо. Ви ,випадково,не Сімагін,пане депутате?
Депутат вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра