Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Культура Про культуру, заходи та афіша подій

Старый 02.03.2007, 13:07   #21
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

От як раз якщо нічого не знаєш то і треба мовчати. Ти мене вже 5 віповідей критикуєш за той коментар, а я вже 2 неділі назад як обсудив його з Танею, вона зрозуміла мою позицію і ніяких образ не було, так що непотрібно вже мусолити пройдену тему. Зараз більше ти на засранку схожа, адже якраз крім слів зараз ти нічого не зробила. А я хоч спробував втілити свої ідеї, і скажу що скажу що вони обламались, просто багато факторів завадили все зробити так як я хотів.
Старый 02.03.2007, 21:06   #22
lena
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 lena поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 2.3.2007, 11:07) [snapback]9083[/snapback]</div>
Цитата:
От як раз якщо нічого не знаєш то і треба мовчати. Ти мене вже 5 віповідей критикуєш за той коментар, а я вже 2 неділі назад як обсудив його з Танею, вона зрозуміла мою позицію і ніяких образ не було, так що непотрібно вже мусолити пройдену тему. Зараз більше ти на засранку схожа, адже якраз крім слів зараз ти нічого не зробила. А я хоч спробував втілити свої ідеї, і скажу що скажу що вони обламались, просто багато факторів завадили все зробити так як я хотів.
[/b]
а так говорил с таней?ну ну.что означает обламались идеи,получаеться вызнаеш,что то что ты делал,не удалось.всегда есть факторы,и мы не должны аж так критиковать,а понимать.ну ты во-первых не знаеш,кто я и что сделала или собираюсь сделать.так что не надо.засранки и засранцы твое любимое слово?да ты очень постарался,не спорю,но пока все в кедре на одном уровне,и команда та,где есть потенциал.ну ладно.надоело,ты прав,что говорить.
Старый 03.03.2007, 01:28   #23
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Ого....треба ж таке...зі мною погодились :multi: :multi: :multi:
lena розумієш ше в чому справа...на минулому паті я не втілював і половини своїх ідей в життя, причиною тому відсутність часу та часто фізично мене у місті, а також все таки ці ідеї занадто цінні щоб їх просто віддати на використання іншим. Ще один фактор який не враховано те, що на минулому паті КЕДР буквально змусив мене все робити самому: левова частка реклами була на мені (не звини КЕДРу більша частина волонтерів яка мало розповсюджувати рекламу захворіли), не було коштів на поліграфію а також деякі технічні засоби я також доставав сам. І ще на додачу 1 МС захворів і не приїхав а з іншим через його сімейні обставини ми навіть не встигли підготовитись до паті. Я це все пишу це в оправдання себе, а заради того щоб надалі всі хто хоче мене критикувати могли оперувати фактами та обставинами. Я не буду спорити що в КЕДРі всі на одному рівні, просто в деяких галузях я більш освідчений, а в деяких вони. Я литше спробував допомогти там де я більше розумію ситуацію.
Якщо в тебе є час та бажання то будь ласка завітай в 420 кабінет міськвиконкому якщо я не помиляюсь і там викладуй всі свої міркування, я буду тільки радий. І просто надалі прошу тебе не лити бруд на людей які того не заслуговують. Думаю на цьому розмову в цьому руслі можна закінчити :wink:
Старый 03.03.2007, 02:05   #24
GoBLin
Почесний користувач

Вес репутации: 50 GoBLin скоро стане відомимGoBLin скоро стане відомим
Отправить сообщение для GoBLin с помощью ICQ Отправить сообщение для GoBLin с помощью Skype™

А про какие секреты КЕДРА вы упоминали выше??? Жуть интересно... И почему они являются такой тайной???? Это что нарко-групировка??

GoBLin вне форума  
Старый 13.03.2007, 13:27   #25
Dj Os
~форумний дідько~

Все відносно, для мене і багато хаус композицій попса. Про наш рнб мовчу бо його нема, це ПОП. І ніхто тут спорити не буде. Про ритм енд блюз ти помиляєшся, ця абріавіатура не використовується для цих творів вже років пять, бо то зовсім інша епопея. А той рнб під який ти кажеш круто відриватися я гадаю і є повноцінна назва, і не варто пробувати його розшифрувати.
Старый 16.04.2007, 03:11   #26
Big Boom
Еліта Шепетівки

Вес репутации: 35 Big Boom на шляху до кращого

Жаль Бума не было, он грипом болел, он бы хоть електро замутил... :)
Старый 07.06.2008, 05:59   #27
Dj Os
~форумний дідько~

Обговорюємо тут слідуючу статтю:: Вперше в Шепетівці "R'n'B&Hip-Hop Vs. House&Electro"
Dj Os вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра