Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Культура Про культуру, заходи та афіша подій

Старый 21.02.2007, 00:02   #11
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Конечно..он 3 темы отчитал, при чем 1 еще раз на бис
Старый 21.02.2007, 02:44   #12
Domenic
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 40 Domenic на шляху до кращого
Отправить сообщение для Domenic с помощью ICQ Отправить сообщение для Domenic с помощью Skype™

И какую? Блин на всех пати был, а тут на тебе - ГРИП!ААААААААААА
Старый 21.02.2007, 21:22   #13
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Да есть там...если хош их услышать то можешь себе купить диск, он скоро будет продаватся в ТНТ
Старый 22.02.2007, 11:04   #14
Dj Os
~форумний дідько~

А если впадло то мрож скачать тут http://shepetivka.km.ua/index.php?option=c...select&id=3
Старый 23.02.2007, 21:49   #15
lena
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 lena поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 11.2.2007, 11:12) [snapback]8359[/snapback]</div>
Цитата:
Тут ви можете публікувати ваші коментарі стосовно статті:: <a href='http://shepetivka.km.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=14'>Впер ше в Шепетівці "R'n'B&Hip-Hop Vs. House&Electro"</a>
[/b]
такого бреда за компом еще не видела,тот кто хоть чуть розбирается в музике,явно не услышали ексклюзивной музыки от dj os,а 3 раз треки Gwen Stefani,да и пати,а мс еще хуже.у кедра было сто раз лутше.совет-все без dj os,смотрится он точно не как dj,и танцует плохо.больше не прийдем к нему!!!кедр супер!!!!!!! :D/
Старый 24.02.2007, 10:57   #16
Dj Os
~форумний дідько~

<div class='quotetop'>(lena @ 23.2.2007, 21:49) [snapback]8757[/snapback]</div>
Цитата:
такого бреда за компом еще не видела,тот кто хоть чуть розбирается в музике,явно не услышали ексклюзивной музыки от dj os,3 раз треки Gwen Stefani,да и пати,а мс еще хуже
[/b]
Ти я бачу також розбираєшся :hah: , Gwen Stefani грала тільки 1 раз за весь вечір, не буду спорити що ставив Легалайз та Неллі Фуртадо декілька раз, але це тільки тому що бачив що граю я для пустого залу, а їх в мене попросила поставити знайома. Я звичайно не рнб ді джей але можу поспорити що свіжішого матеріалу чим в мене нема ні в кого в нашому місті. С приводу МС то ти взагалі розумієш що їх є 2 категорії: хип-хоп МС и той що фрістайлить у клубах? Я спробував використати Падре і там і там, але через те що працювати було ні на кого він просто читав свої теми, те що Падре найкращий МС в Шепетівці думаю оспорювати безглуздо. С приводу моїх танців то як тобі завгодно, інші не скаржатся да і я собі знаю що танцюю не гірше і не краще ніж інші.
І взагалі мені виправдовуватись нема чого, я вклав занадо багато сил та роботи в це паті щоб ще і виправдовуватись перед кимось. Чомусь ти не згадала тут, що на минулому паті було аж двоє чоловік. Я так розумію що для тебе lena показник той що на ще позаминулих паті стояли сідюки і танцювали бі бої. Те що сідюки забрали в Київ а бі бої зараз всі по роботах, арміях і навчаннях не моя провина. Я і так зібрав біля 30 чоловік кошти з яких підуть на фінансову підпитку КЕДРу, я собі не взяв ні копійки.
<div class='quotetop'>(lena @ 23.2.2007, 21:49) [snapback]8757[/snapback]</div>
Цитата:
больше не прийдем к нему!!!кедр супер!!!!!!!
[/b]
До мене і не треба приходити, якщо ти така впевнена що можеш зробити краще йди до Кедру та і організовуй шо тобі заманется. А тоді ми сядем і дружно обісрем все те що робила ти :-.
І взагалі навіщо ці злі підступи? Я думаю всі хто був на паті розуміє що це більше докір особисто в мою сторону не знаю повязаний з чим. Те що я критикував КЕДР і продовжу це робити в подальшому не значить що я якось негативно до них ставлюсь. Я просто висловлював свою думку до якої я надіюсь прислухаються, тим більше шо критикувати то більше нікого. Яким би не був КЕДР але він єдиний хто реально хоча би чимось займається.
Старый 24.02.2007, 15:52   #17
lena
Шепетівчанин

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 24.2.2007, 8:57) [snapback]8814[/snapback]</div>
Цитата:
Ти я бачу також розбираєшся :hah: , Gwen Stefani грала тільки 1 раз за весь вечір, не буду спорити що ставив Легалайз та Неллі Фуртадо декілька раз, але це тільки тому що бачив що граю я для пустого залу, а їх в мене попросила поставити знайома. Я звичайно не рнб ді джей але можу поспорити що свіжішого матеріалу чим в мене нема ні в кого в нашому місті. С приводу МС то ти взагалі розумієш що їх є 2 категорії: хип-хоп МС и той що фрістайлить у клубах? Я спробував використати Падре і там і там, але через те що працювати було ні на кого він просто читав свої теми, те що Падре найкращий МС в Шепетівці думаю оспорювати безглуздо. С приводу моїх танців то як тобі завгодно, інші не скаржатся да і я собі знаю що танцюю не гірше і не краще ніж інші.
І взагалі мені виправдовуватись нема чого, я вклав занадо багато сил та роботи в це паті щоб ще і виправдовуватись перед кимось. Чомусь ти не згадала тут, що на минулому паті було аж двоє чоловік. Я так розумію що для тебе lena показник той що на ще позаминулих паті стояли сідюки і танцювали бі бої. Те що сідюки забрали в Київ а бі бої зараз всі по роботах, арміях і навчаннях не моя провина. Я і так зібрав біля 30 чоловік кошти з яких підуть на фінансову підпитку КЕДРу, я собі не взяв ні копійки.

До мене і не треба приходити, якщо ти така впевнена що можеш зробити краще йди до Кедру та і організовуй шо тобі заманется. А тоді ми сядем і дружно обісрем все те що робила ти :-.
І взагалі навіщо ці злі підступи? Я думаю всі хто був на паті розуміє що це більше докір особисто в мою сторону не знаю повязаний з чим. Те що я критикував КЕДР і продовжу це робити в подальшому не значить що я якось негативно до них ставлюсь. Я просто висловлював свою думку до якої я надіюсь прислухаються, тим більше шо критикувати то більше нікого. Яким би не був КЕДР але він єдиний хто реально хоча би чимось займається.[/b]

у если точно,человек было 23+кедровцы,и то,что ты не взял деньги,насколько я знаю,ник то из dj не брал деньги.а на прошлой пати было 12 человек,а не два,и ты сам знаеш почему так.и вася тоже играл для пустого зала,но попсовых треков не было.он смотрится в сто раз лутше всех и публику заводит.я знаю,что он еще приподнесет сюрпризы,просто все,кто туда приходит,говорят в лицо свои предложения,а не сайтах,ведь ты пришол тула и просто улыбаешся.поверь,люди видят больше.ты парень хороший,просто тоже не надо говорить више,чем есть,поверь,всегда срабатует.и на счет ексклюзивной твоей музыки,могу спорить часами.+ у кедра много секретов,которые ты не узнаеш и через полгода все увидиш сам.больше писать не буду,так как не интерессно.+у вас тут своя туса наигранная.всего хорошего.и качесьвенной музыки
Старый 24.02.2007, 16:14   #18
Dj Os
~форумний дідько~

Тепер зрозуміло звідки вітер віє.
Тоді слухай, рнб - це і є попса. І якщо на афіші написано рнб то має грати рнб, я не фанат цього стилю і тому захищати його не збираюсь. С приводу того що грав Вася то він грав електро перевірене часом що і робив я + додав пару свіжих комерційних хітів. На нормальному паті в нормальному клубі я би зіграв зовсім іншу музику повір. Не суди по одному вечері який я би скоріше назвав експериментом, мені було цікаво чи справді ті хто твердить шо вони люблять рнб знають шо це таке. Так вже вишло шо шо для них це Бьянка та Легалайз з Бандеросами. Я себе не ставлю вище того що я є, мені це непотрібно бо кому потрібно знати знають що я соболю являю і де я кручусь.
С приводу кількості людей що були на паті то я грунтуюсь на тих цифрах що мені повідомила голова КЕДРу, якщо не згодна всі питання до Тетяни Василик.
Про "секрети" КЕДРу я знаю значно більше ніж ти собі уявляєш. Так що не треба мене виставляти малим зазнавшимся засранцем що зовсім не розуміє що він робить і не розуміє що робится наколо нього.
Старый 26.02.2007, 23:27   #19
Domenic
Гуру Шепетівки

Вес репутации: 40 Domenic на шляху до кращого
Отправить сообщение для Domenic с помощью ICQ Отправить сообщение для Domenic с помощью Skype™

Я понял, что пати не удалось в прошлій раз, жаль, но в нашем городе зделать что-то нормальное очень-очень тяжело, и оз напрягся пристойно что б получилось хоть что-то!
Старый 02.03.2007, 00:00   #20
lena
Шепетівчанин

<div class='quotetop'>(Dj Os @ 24.2.2007, 14:14) [snapback]8817[/snapback]</div>
Цитата:
Тепер зрозуміло звідки вітер віє.
Тоді слухай, рнб - це і є попса. І якщо на афіші написано рнб то має грати рнб, я не фанат цього стилю і тому захищати його не збираюсь. С приводу того що грав Вася то він грав електро перевірене часом що і робив я + додав пару свіжих комерційних хітів. На нормальному паті в нормальному клубі я би зіграв зовсім іншу музику повір. Не суди по одному вечері який я би скоріше назвав експериментом, мені було цікаво чи справді ті хто твердить шо вони люблять рнб знають шо це таке. Так вже вишло шо шо для них це Бьянка та Легалайз з Бандеросами. Я себе не ставлю вище того що я є, мені це непотрібно бо кому потрібно знати знають що я соболю являю і де я кручусь.
С приводу кількості людей що були на паті то я грунтуюсь на тих цифрах що мені повідомила голова КЕДРу, якщо не згодна всі питання до Тетяни Василик.
Про "секрети" КЕДРу я знаю значно більше ніж ти собі уявляєш. Так що не треба мене виставляти малим зазнавшимся засранцем що зовсім не розуміє що він робить і не розуміє що робится наколо нього.
[/b]
ветер дует совсем не отдуда.просто ты говориш,как тяжело что-то делать,а сам критикуеш,и надо гговорить в лицо,ну если бы ты ето сделал,я увереннна,говорить не что,и та критика твоя прошлая просто гон.идей никаких.я уверенна,кедр знает,что еще очень много кульгает,но время покажет.нет ты понемаеш,что и как,но и немножко засранец.хотя я не имею права так говорить,незнаючи тебя вовсе.просто твои слова,факты и что получается немного не сходяться.а статьи ты пишеш ничо!!!простата самое главное!!!целую

Закладки

Опции темы
Опции просмотра