Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Старый 13.06.2009, 10:23   #21
Alexxxstayl
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 28 Alexxxstayl на шляху до кращого
Отправить сообщение для Alexxxstayl с помощью Skype™
По умолчанию Re: Лохотрони!!!!!!!

пришло тут одно СмС......:"Привет, это мой номер билайн. У меня проблемы, пожалуста положи мне на этот номер 200 рублей. Виталя."
Старый 13.06.2009, 13:11   #22
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для ВаДян с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: Лохотрони!!!!!!!

Цитата:
Сообщение от НатС Посмотреть сообщение
до чого тут інший оператор, по-перше, дали не мені, а мамкі в неї якраз київстар і немає різниці, платиш зігдно з тарифом оператора, по-друге, ти помиляєшся лохів якраз дуже і дуже багато які шлють смски

А ще краще пропоную провести екскурсію по ТВ лохотронах, вмикайте телевізор ввечері і через кожні 2 канали очередна програма з призами=))))

писи - якби програми по ТВ були б чесні то можна було б за вечір заробити грошей на рік=))))))
ти так кажеш як то вони знають чи київстар в когось чи мтс. Прикол таких розводів не в цьому. Обично в оператора можна номер змінити на напис буквами(типу akziya і т.д.). І що знімає за смс як завжди пишуть просто, а насправді - гривень 10. А то це шо) ну пошле хтось) і шо) ну будуть звонити) і шо далі)

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 13.06.2009, 14:03   #23
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для НатС с помощью ICQ

до чого тут ти вплів оператора?)))))))))))тут зовсім не про нього мова йшла, просто здирання грошей, за пару секунд дзвінка не зважаючи на оператора. А то й дзвінки у відповідь типу як писала Nino.
Старый 13.06.2009, 15:38   #24
ВаДян
Почесний користувач

Вес репутации: 40 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість

як при чому?) якшо хочеш шось зробити на мобі з номером чи якусь хитру штуку то можна зробити тіки через оператора) Ти походу теми не поняв) який смисл комусь з того шо ти витратиш 5 грн на звичайну розмову)) це якшо вони їм будуть капати на рахунок то це вже діло) або типу "пришли гроші, я в біді"))))а те шо ти кажеш то безсмисленно робити)
Цитата:
А то й дзвінки у відповідь типу як писала Nino.
і шо?)) ну позвонять) раз, два) погнати з них) в них голова буде боліти, помоєму))

От знаю (реальна історія) ці шахраї лю***** з пенсіонерів гроші повикачувати. Маму одного знайомого з іншого міста так були чуть не надули...позвонили і представились сином, голос походу був похожий) і проїхались по вухах типу "я в міліції і вони взятку не хочуть брати, того перекинь 200 грн. на такий то рахунок"...
отак то) добре шо потім позвонив "справжній" син і вони потім посміялись) А скіки є таких шо пересилають?)...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян вне форума  
Старый 13.06.2009, 16:36   #25
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

порадила ще з обережністю дзвонити на невідомі номера,та іншим не давати ваш телефон для дзвінків.Є ще одна схема заробітку,правда не знаю точно схему,як це робиться,але по телевізору колись передачу дивилась,про "комерческие номера" .зміст такий-
берете номер у оператора,і заключаєте договір,що дзвінки на ваш номер будуть коштувати телефонуючому, для прикладу,5 гривень- хвилина.І ці кошти будуть перераховуватись компанією вам на рахунок у банку.Оператор мабуть теж має якийсь процент з того.Ну а за вами - зробити так,щоб на цей номер телефонувало як найбільше людей......
Як правило власники таких номерів дають оголошення у газетах про продаж недорого житла,авто і всякої всячиним.........А ми дивуємось потім ,що здається нікуди не телефонували,а грошей на рахунку нема)))))
Старый 13.06.2009, 17:40   #26
НатС
Почесний користувач

Вес репутации: 42 НатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот ШепетівкиНатС справжній патріот Шепетівки

Цитата:
Сообщение от ВаДян Посмотреть сообщение
як при чому?) якшо хочеш шось зробити на мобі з номером чи якусь хитру штуку то можна зробити тіки через оператора) Ти походу теми не поняв) який смисл комусь з того шо ти витратиш 5 грн на звичайну розмову)) це якшо вони їм будуть капати на рахунок то це вже діло) або типу "пришли гроші, я в біді"))))а те шо ти кажеш то безсмисленно робити) і шо?)) ну позвонять) раз, два) погнати з них) в них голова буде боліти, помоєму))

От знаю (реальна історія) ці шахраї лю***** з пенсіонерів гроші повикачувати. Маму одного знайомого з іншого міста так були чуть не надули...позвонили і представились сином, голос походу був похожий) і проїхались по вухах типу "я в міліції і вони взятку не хочуть брати, того перекинь 200 грн. на такий то рахунок"...
отак то) добре шо потім позвонив "справжній" син і вони потім посміялись) А скіки є таких шо пересилають?)...
Це ти не так поняв, ти начав плести про тарифи оператора. Суть не в тому щоб просто забрати 5 грн, а конкретно взяти за дзвінок всі гроші з рахунку, звісно, заплативши % оператору за спільництвО)))тому їм треба добитись того щоб ти відіслав, позвонив на певний номер. От вони і задають тупі питання. Є й другий вихід розводу це привернути увагу до якоїсь акції типу, взяти гроші і купити на таку то суму і тд, про це теж вроді Nino говорила. Ще поки ти йтимеш з цими грошими за покупкою, тебе ці ж люди пограбують.

На рахунок погнати з них, то не завжди можна подзвонити їм після того як вони тебе розведуть. і вони з кого небуть гнати не будуть, а найдуть наївного Папазогло який повірить і буде гратись з ними в лохотрон))))

Про міліцію, то це професійний розвод, ще знаю кажуть шо в міліції син вбив людину тисячі долларів просять, щоб хоть якось пом*якшити обвинувачення і люди несуть та мабуть всі понесли б, а насправді син десь ходить по магазинах.

Последний раз редактировалось НатС; 13.06.2009 в 17:42..
НатС вне форума  
Старый 14.06.2009, 03:01   #27
ВаДян
Почесний користувач

Цитата:
Привееет, солнц)Заходи в СМС-чат, и друзей бери, по смскам так прикольно общаца, я уж и забыла )мой ник там Magic,чтобы зайти в чат, шли SMSку с текстом bdmagic на номер 6008! ну вообще чтоб зайти над отправить bdchat но чтоб конкретно ко мне - bdmagic . Я целыми днями там сижу, как аська и контакт тока на телефоне)
ось воно)) пришло тільки що)))

ВаДян вне форума  
Старый 14.06.2009, 13:11   #28
НатС
Почесний користувач

те саме і мені))))
Старый 14.06.2009, 14:53   #29
Lego
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 70 Lego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордитьсяLego Шепетівка ним гордиться
Отправить сообщение для Lego с помощью ICQ

Ну дак что ж вы время тратите?? Айда бегом чатиться через смс!!! Для латышей смс-чат это та же ася)) За обычной они не успевают)))
До сих пор поражаюсь лохотрон-придумчивости некоторых личностей!!!
Старый 06.07.2009, 14:08   #30
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ

До речі,ніхто не пише про самий головний лохотрон у нашому місті,
Автоплан)))
Розвод чистої води всеукраїнського масштабу.Дивуюсь лише,якдо цього часу їх незакрили.Хтось вложувава тиди грошенята?
LuK вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра