Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Інтернет Обмін цікавими посиланнями, обговорення провайдерів та різних технічних питань

Старый 03.11.2008, 23:30   #1
Tiger
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Tiger поки що незрозуміло
Talking

Люди хтось може шось сказати про Интертелеком тому, що одні люди кажуть шо в Шепетівці і в прилеглих до неї селах не підтримується цей інет. А мій друг з Білокриничя сказав, що він собі поставив
і в нього працює? :-?
Tiger вне форума  
Старый 04.11.2008, 00:00   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Отправить сообщение для Dj Os с помощью ICQ

Все там працює)) Перевірено Якшо не віриш то дивись карту покриття http://www.intertelecom.ua/ru/aboutcompany/cmap/hm
Старый 04.11.2008, 10:28   #3
сeрёга
Корчагінець

Вес репутации: 28 сeрёга поки що незрозуміло

Відразу виникають такі запитання поки що головний адмін невстиг закрити тему ... На яких частотах працюе ЦДМА в Шепетівці і які телефони підтримують окрім голосового модемний звязок ?
сeрёга вне форума  
Старый 04.11.2008, 21:35   #4
Symbioz
Почесний користувач

Вес репутации: 36 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Symbioz с помощью ICQ

CDMA зв'язок від Інтертелеком працює на частоті 800МГц, про телефони можна довідатись в розділі Абонентське обладнання на сайті Інтертелекому, в описі телефону повинно бути вказано 1х, EVDO A або EVDO 0 це буде означати що вказаний телефон має вбудований модем.

На рахунок покриття сіл можу сказати що майже в будь якому селі Шепетівського р-ну буде інет від Інтертелеком. Це буде можливе навіть там де по карті відсутнє покриття завдяки встановленню зовнішньої антени. Найдалі, наш клієнт підключений в Ізяславському районі с.Білево (із зовнішньою антеною 1.2МБіт/сек), та с.Цвітоха Славутський р-н (без зовнішньої антени 900кБіт/сек). І це від Шепетівської базової станції!!!
В найближчому майбутньому будемо тестувати самі (або як з'язвляться бажаючі протестувати з нами то й раніше) с.Мокіївці, с.Вишневе, с.Михайлючка, смт.Гриців та м.Славута, м.Ізяслав.
Якщо виникають якісь певні питання стосовно CDMA інтернету від Інтертелеком звертайтесь в приват (щоб тему не закрили )

<div class='quotetop'></div>
Цитата:
[/b]
Навіщо використовувати телефон для виходу в інтернет, якщо існують CDMA модеми, та й тарифи для модемів привабливіші.
Старый 04.11.2008, 22:26   #5
сeрёга
Корчагінець

Вес репутации: 28 сeрёга поки що незрозуміло

Обійшов весь город , телефона ненашов ніякого . Мене цікавить Моторола V3m . Де його можна придбати , русифікація , ціна , можливість установки ява ? Яка прошивка стоїть ? Бажано штатовську , нехай навіть без русифікації .... PS : Чомуб тобі через приват недомовитись з Осом щоб теми незакривали ?
сeрёга вне форума  
Старый 04.02.2009, 22:14   #6
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 38 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ
По умолчанию Re: инет от Интертелеком

Інет немає слів,правда чув що ще один канал мають відкрити...може трохи розгрузить сєть... це не завжди такий,але....

Последний раз редактировалось neodix; 04.02.2009 в 22:16..
neodix вне форума  
Старый 04.02.2009, 22:19   #7
Dj Os
~форумний дідько~

Вес репутации: 85 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

Мда...думав собі вже брати до ноута, але бачу почекаю до розширення каналів, сподіваюсь з ними покращится ситуація. Цікаво коли вони введуть тарифи без абонплати, а то інетом то рідко буду користуватись їх, навіщо лишні гроші платити
Старый 04.02.2009, 22:29   #8
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки

Цитата:
Сообщение от Dj Os Посмотреть сообщение
Мда...думав собі вже брати до ноута, але бачу почекаю до розширення каналів, сподіваюсь з ними покращится ситуація. Цікаво коли вони введуть тарифи без абонплати, а то інетом то рідко буду користуватись їх, навіщо лишні гроші платити
так там же є без абонплати, поповнив рахунок і висиджуєш місячний трафік :D

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 04.02.2009, 22:44   #9
Dj Os
~форумний дідько~

а хіба абонплата не щомісячна?
Старый 04.02.2009, 22:55   #10
neodix
Почесний користувач

Вес репутации: 38 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Отправить сообщение для neodix с помощью ICQ

А така була вчора (взяв з свого поста на 3g в Украине і на радікал а потім сюди)

Закладки

Опции темы
Опции просмотра