Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Флейм Тут спілкуємся про теми які не підійшли до жодного з розділів

Старый 27.10.2008, 18:10   #11
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 43 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

До покупки відношуся позитивно. Це приносить радість! Треба щоб покупка приносила задоволення та й це лікує від депресій, відволікає від проблем :) Задоволення мабуть більше приносить покупка одягу...)))

Звичайно, що якість це дуже важливо! Краще придбати одну дорожчу річ, ніж дві дешевих

А як він приносить задоволення, коли з тобою ще й хлопець обходить усі магазинчики))) Хочу відмітити, що хлопці більш прискіпливо відносяться до покупок. Так що дівчатам не завадить брати з собою свою половинку - і річ гарну купите і хлопець буде радий бачити вас у ній

Навдяд чи можу назвати.... звичайно можу обходити усі магазини і нічого для себе не знайти, але часто цим не займаюся, бо потім це вже задоволення приносити не буде

Ой))) Багато чого...

доречі, що робити з цим явищем:” купую перше, що впадає в очі". не обходити ж усі магазини, а потім вже по 2-ому кругу купувати. хоча я сьогодні спробувала так. купила все, що сподобалось, досі не жалкую. але витратила на все не "обирання най-най" 6 годин. ніг не відчуваю. зате ні про жодну річ не жалкую.

На рахунок часу ніяк! Завжди багато часу треба... Якщо річ сподобалася, то не обов'язково ходити по 2-му колу і все перебирати - всі речі не купиш і не всі можуть підійти

Morkovka вне форума  
Старый 27.10.2008, 18:48   #12
Frans
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 30 Frans поки що незрозуміло

<div class='quotetop'>(Морковка @ 27.10.2008, 17:10) [snapback]51345[/snapback]</div>
Цитата:
А як він приносить задоволення, коли з тобою ще й хлопець обходить усі магазинчики))) Хочу відмітити, що хлопці більш прискіпливо відносяться до покупок. Так що дівчатам не завадить брати з собою свою половинку - і річ гарну купите і хлопець буде радий бачити вас у ній[/b]

тобі, напевно, щастило на мега-стійких хлопців. зазвичай їх вистачає максимум на годину і 2 магазини :)
My head gets, so confused. Hard to obey!
Frans вне форума  
Старый 27.10.2008, 20:12   #13
Immortal
я прийду за вами...

Вес репутации: 57 Immortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот ШепетівкиImmortal справжній патріот Шепетівки
Smile

<div class='quotetop'>(Fransuaza @ 26.10.2008, 19:57) [snapback]51279[/snapback]</div>
Цитата:
♥ Как Вы относитесь к покупке чего-либо? Одежда,обувь, украшения?

♥ Что для Вас важнее: цена или качество?

♥ Приносит ли Вам этот процесс удовольствие?

♥ Можите себя назвать шопоголиком? :)

♥ Последняя вещь,которую Вы купили - это...
[/b]
- купую тільки тоді коли це необхідно
- я не такий багатий щоб купувати дешеве
- ненавиджу це робити
- борони Боже
- туфлі

ненавиджу ходити по магазинах чи базарах, особливо коли з кимось, завжди в таких випадках стараюся чекати десь в машині або вдома
часом можу купити шо попало, аби тільки вже йти звідти...

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Immortal вне форума  
Старый 27.10.2008, 22:05   #14
Morkovka
Sweet S. moder

Вес репутации: 43 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Отправить сообщение для Morkovka с помощью ICQ Отправить сообщение для Morkovka с помощью Skype™

Fransuaza 100%. Щодо терпіння то ми з ним однакові - я витерплю його примхи, а він мої. Це добре коли обоє витримують ходіння по магазинам, хоча у більшості все залежить від настрою :)

Morkovka вне форума  
Старый 28.10.2008, 10:23   #15
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 61 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™
<div class='quotetop'>(Fransuaza @ 27.10.2008, 17:48) [snapback]51350[/snapback]</div>
Цитата:
тобі, напевно, щастило на мега-стійких хлопців. зазвичай їх вистачає максимум на годину і 2 магазини :)
[/b]
:D/ ПО магазинах краще без хлопців ходити, іноді вже самій не вистачає терпіння то що вже по хлопців казати! :grin:

Nastynya вне форума  
Старый 05.03.2009, 09:48   #16
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Вес репутации: 116 LuK отключил(а) отображение уровня репутации
Отправить сообщение для LuK с помощью ICQ
По умолчанию Відповідь: ♥ ♥ ♥ SHOPPING♥ ♥ ♥

Сижу переглядаю інтернет-магазин

http://www.bonprix.ua/ua/home.htm
вже замовила каталог(безкоштовно)
каталоги можна й переглянути online
http://www.bonprix.ua/ua/online.htm
Досить непоганий вибір за помірну ціну!!!При чому для всіх!!!Чоловіків,жінок,дітей!!!Порадила коллега.Купує там речі і якістю задоволена.Дешевше ніж у neckermann.
Старый 05.03.2009, 16:18   #17
IIIkinep
Почесний користувач

Вес репутации: 59 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?

Малий вибір,вибрати можна 3-4 найменування,все інше повний cencored:)Але ціни приємно вражають;)
IIIkinep вне форума  
Старый 09.04.2009, 04:58   #18
solenka
Гість

Вес репутации: 0 solenka поки що незрозуміло

[QUOTE=Nino;33294]<div class='quotetop'>(Fransuaza @ 26.10.2008, 19:29) [snapback]51288[/snapback]</div>
Ну взуття я стараюсь завжди брати хороше!!!На це гроші не жалію.QUOTE]Я теж не шкодую грошей на взуття. Тут якраз той випадок, коли скупий платить двічі. Та й купую його переважно у магазинах. Останнім часом - в "Інтертопі". Там і асортимент хороший, і бренди якісні. Якщо вже купуєш щось, то носиш потім по кілька сезонів поспіль, а не так, що літо поносив і викинув. Крім того, якщо слідкувати за акціями та знижками, можна купити взуття і по "ринковій ціні" =)
solenka вне форума  
Старый 28.04.2009, 22:22   #19
Даша
Шепетівчанин

Вес репутации: 0 Даша поки що незрозуміло
Отправить сообщение для Даша с помощью ICQ

Взуття також намагаюсь брати хороше,але майбуть так, як і всі речі.Щодо хлопців,то звичайно,краще без них ходити,це натомишся і ти ,і він(хоча це не до всіх відноситься).Взагалі покупки люблю робити,вони дуже відволікають від якихось проблем,але шопоголіком себе точно не назву))
Старый 29.04.2009, 10:43   #20
Nastynya
Vip Ledi Mega Moder

Вес репутации: 61 Nastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайтуNastynya ветеран сайту
Отправить сообщение для Nastynya с помощью ICQ Отправить сообщение для Nastynya с помощью Skype™

Правильно, треба купувати якісні речі, бо "ми не тікі багаті щоб купувати дешеве"якого вистачає на місяць.

Nastynya вне форума  

Закладки

Опции темы
Опции просмотра