Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Если это ваш первый визит, рекомендуем почитать справку по форуму. Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел.

Важная информация

Загальні теми Обговорення всього, що стосується нашого міста

Старый 15.11.2011, 18:59   #1
Карабас-Барабас
Турист

Вес репутации: 0 Карабас-Барабас на шляху до кращого
По умолчанию Газета "День за днем". Що там поганого? Що там хорошого?

Давайте обговорювати шепетівську газету "День за днем".
Що в ній так, а що - не так.

---------- Добавлено в 19:59 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 19:53 ----------

По-моєму, вона вигідно відрізняється від "Шепетівки" чи "Шеп. вісника". Два в одному флаконі (новини+реклама) - це краще ніж тупо новини-одобрямс
Карабас-Барабас вне форума  
Старый 15.11.2011, 19:25   #2
Filini
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 25 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим
По умолчанию Відповідь: Газета "День за днем". Що там поганого? Що там хорошого?

До того, як на неї наїхав Гандонюк, читати в ній було нічого. На всю газету було лише пару матеріалів, а все інше це телепрограма та оголошення. Як там справи зараз не знаю, поки що не купував номер. Сподіваюсь після того як вони стали повністю незалежні, редактори не будуть боятися висвітлювати актуальні теми міста.
На рахунок новин, то особисто я для себе рідко щось в цій газеті. Новини швидше з'являються на цьому сайті та форумі, та і дізнатись тут можна більше інформації. Навіть коли наїхали на День за Днем, на цьому сайті інформація з'явилась раніше і була детально розжована.
Filini вне форума  
Старый 28.11.2011, 13:48   #3
Карабас-Барабас
Турист

По умолчанию Re: Газета "День за днем". Що там поганого? Що там хорошого?

Сподобалася стаття про погодну аномалію на Шепетівщині в "День за днем" два тижні тому. Того тижня по "Інтеру" брали інтервю в начальника Гідрометеоцентру з того саме приводу, але вже в масштабах України. З 90-та останніх днів 80 були зовсім без дощу, вологість грунтів менша від норми в 10 разів.
Старый 28.11.2011, 18:00   #4
Эвген
Почесний користувач

Вес репутации: 33 Эвген дуже позитивна особистістьЭвген дуже позитивна особистість
Отправить сообщение для Эвген с помощью ICQ Отправить сообщение для Эвген с помощью Skype™
По умолчанию Відповідь: Газета "День за днем". Що там поганого? Що там хорошого?

Газета поперше не може обновлюватись з появою новин !!! Вона іде і утверджується до друку так що процес важчий ніж на цьому сайті або форумі !!!
Эвген вне форума  
Старый 28.11.2011, 18:21   #5
Filini
Патріот Шепетівки

Цитата:
Сообщение от Эвген Посмотреть сообщение
Газета поперше не може обновлюватись з появою новин !!! Вона іде і утверджується до друку так що процес важчий ніж на цьому сайті або форумі !!!
Я так розумію це ви до мене апелювали?
На рахунок новин я прекрасно розумію, що щотижневику в актуальності новин важко змагатися з сайтом.
Та мені цікаво, чому сама прибуткова газета міста не може найняти нормальний журналістів, які б детально висвітлювали події чи писали глибоку змістовну аналітику? А якщо там такі є, то за що отримують заробітну плату?
Цитата:
Сподобалася стаття про погодну аномалію на Шепетівщині в "День за днем" два тижні тому. Того тижня по "Інтеру" брали інтервю в начальника Гідрометеоцентру з того саме приводу, але вже в масштабах України. З 90-та останніх днів 80 були зовсім без дощу, вологість грунтів менша від норми в 10 разів.
А які ще статті вишли за останніх декілька тижнів, що стосувалися безпосередньо Шепетівки?
Filini вне форума  
Старый 28.11.2011, 22:06   #6
ZzZ
Почесний користувач

Вес репутации: 27 ZzZ скоро стане відомимZzZ скоро стане відомим

Навіть коли наїхали на День за Днем, на цьому сайті інформація з'явилась раніше і була детально розжована.[/quote]

на цьому сайті з'явилась інформація ,ще до того як наїхали на День за Днем ))
Старый 29.11.2011, 16:32   #7
Карабас-Барабас
Турист

Філіні пише: Та мені цікаво, чому сама прибуткова газета міста не може найняти нормальний журналістів, які б детально висвітлювали події чи писали глибоку змістовну аналітику?

Цікаво-цікаво, а вона хіба найприбутковіша? Якщо це і так, то чому журналістів у "Шеп. віснику" (за моїми спостереженнями) більше працює, ніж у "Д. за дн."?

---------- Добавлено в 17:20 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:15 ----------

...які б детально висвітлювали події чи писали глибоку змістовну аналітику?

Навіщо шепетівчанам глибока змістовна аналітика? Гадаю, вистачило б і "висвітлення подій". Тільки хіба вони тут часті?
А в газетах все-одно цікаві матеріали є, щоправда мало їх. Он у "Шеп. віснику" про страйк робітників заводу недавно замітка була. Тематичний № "Шепетівки" про школу сподобався, хоча і дуже "прилизаний". У останніх "День за днем" - непогані матеріали про погодну аномалію, голокост, блог Аревік, яка в Обєднаних Арабських Еміратах.

---------- Добавлено в 17:32 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:20 ----------

Філіні, я перепрошую, а хто такий "Гандонюк"?
Старый 29.11.2011, 16:48   #8
Filini
Патріот Шепетівки

Цитата:
Цікаво-цікаво, а вона хіба найприбутковіша? Якщо це і так, то чому журналістів у "Шеп. віснику" (за моїми спостереженнями) більше працює, ніж у "Д. за дн."?
Тому що вона фінансується з районного бюджету. От і пишуть "журналісти" оди районному начальству, так само як і "журналісти" в "Шепетівці" восхваляють Гандонюка, а газета фінансується з місцевого бюджету.
Цитата:
Навіщо шепетівчанам глибока змістовна аналітика? Гадаю, вистачило б і "висвітлення подій". Тільки хіба вони тут часті?
На цьому сайті нажаль вона також не часта, але все ж таки її більше ніж у всіх інших ЗМІ міста разом взятих.
А от щодо необхідності аналітики, то моя відповідь вона потрібна однозначно! Наші чиновники люди не геть дурні і знають як закрутити людям голову. Журналісти мають докопуватись до істини і пояснювати людям справжній стан речей.

---------- Додано о 16:48 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 16:47 ----------

Цитата:
Філіні, я перепрошую, а хто такий "Гандонюк"?
Наш любий мер
Filini вне форума  
Старый 29.11.2011, 17:05   #9
Карабас-Барабас
Турист

Філіні пише: журналісти мають докопуватись до істини і пояснювати людям справжній стан речей

Я глибоко перепрошую, але якщо Ви маєте на увазі статтю про музей Островського на цьому сайті, то на жаль, немає там аналітики. Ех, якби Ви знали, яка це "заїжджена" тема для місцевих мешканців... Це кажу я вам, як колишній шепетівчанин.
Журналісти, думаю, не дурні люди, все вони розуміють. Просто бояться втратити роботу за "справжній стан речей". Наша держава не правова, тому тут закон є лише у великих містах, у провінції ж - феодалізм. "Царьки" правлять і кажуть, що журналістам писати.

---------- Добавлено в 17:58 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:56 ----------

Може, журналісти помітять тему про обєнання теполкомуненерго і водопостачальників? І розберуться, навіщо це все обєднувати в одну нову "контору".

---------- Добавлено в 18:05 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:58 ----------

Маю свою версію щодо частоти новин у шеп. пресі про музей Островського. Просто він у центрі, ледачим журналюгам легко туди добиратися :))

Закладки

Метки
"день, газета, днем"., поганого?, хорошого?

Опции темы
Опции просмотра