Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2011, 20:03   #5
Filini
Патріот Шепетівки

Вес репутации: 24 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим
По умолчанию Відповідь: Шепетівчани відзначили 20-у річницю переломної історичної віхи в державотв

Подивився сьогодні я по ТРК "Шанс" цей мітинг, скажу я вам жалюгідне видовище. Подивившись в очі учасникам мітингу читається лише одна думка "Що я тут роблю?". Особливо смішить привід - відзначення 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму в питанні проголошення незалежності України, в той час як люди тримають транспоранти в підтримку партії регіонів, а також з написами "Янукович - наш президент". Сірожа явно мавпує свого шефа Ядуху, який також збирав бюджетників, щоб вони кричали гасла в його підтримку. Але хотілось би нагадати, що минулий раз бюджетники попали під арт-обстріл яєць та зневажливі погляди людей, рано чи пізно така участь чекає і шепетівських горе-мітингувальників.
Такі штучні мітинги лише показують, що Гандонюк готується зазделегіть до акцій протесту, він боїться людей, а тому хоче за прикладом Ядухи стравити людей один на одного. Можу припустити, що фінансування з області більше не буде, а так як все наше виробництво занедбане, то шепетівчани нарешті побачать реальну картину керування сірожи. Відчуваю після новорічних свят нас чекають дуже багато цікавих подій.
Filini вне форума