Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Сайт (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Сайт міста Шепетівка v.2 (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=4946)

Admin 17.10.2011 23:12

Сайт міста Шепетівка v.2

На сторінках форуму я вже згадував, що поступово ведеться робота над наступною версією нашого сайту. Хотілось би дізнатися що з цього приводу думають наші користувачі. Які функції хотіли б ви бачити на новій версії сайту.
Хочу наголосити що ваша активність в цій темі буде індикатором попиту. Тобто якщо не буде активного обговорення, я буду вважати що наступна версія сайту поки що не потрібна. Чекаю ваших думок.

Шепетівчанин 18.10.2011 00:53

Відповідь: Сайт міста Шепетівка v.2

Було б круто дошку оголошень зробити розділом форуму, наприклад, людина надає послуги постійно і щоб не робити кожен раз нове оголошення щоб воно було на виду, а просто писати у темі, та і відгуки буде краще писати ніж зараз.

LuK 18.10.2011 07:51

зміни у кращу сторону - це завжди добре.
про оголошення підтримую.
не знаю всіх можливостей нового сайту.
можна було добавити у можливості вставляння відео , і чат трошки змінити. (це перше що спало на думку)

Эвген 18.10.2011 11:09

Частіше оновлювати головну сторінку сайту, щоб вона нагадувала газету .... тоді отримаєте багато нових користувачів адже інтернет є майже в кожного в нашому місті да із-за кордону люди також хочуть знати, що відбувається в нашому містечку!)

LuK 18.10.2011 11:10

о,ще можна було б почистити старі теми,в яких вже ніхто не пише декілька років.
і оголошення теж.
на рахунок оголошень на сайті - можна зробити,щоб вони самі автоматично видалялись після певного терміну.
старі теми давно хотіла почистити,але не знаю чи варто?

Admin 18.10.2011 11:19

Чомусь здебільшого пропозиції ви пишете по форуму, я вас прошу писати пропозиції по сайту. Які функції ви хочете мати на ньому?
Цитата:

Частіше оновлювати головну сторінку сайту, щоб вона нагадувала газету .... тоді отримаєте багато нових користувачів адже інтернет є майже в кожного в нашому місті да із-за кордону люди також хочуть знати, що відбувається в нашому містечку!)
А ви готові брати участь у цьому наповненні?

Эвген 18.10.2011 11:38

Я би з радістю брав участь і зробив би навіть окремий сайт, але я не проживаю зараз у нашому місті і буваю тут 1 раз в 2 місяці так що обєктивно про щось писати не зможу!!!

LuK 18.10.2011 11:44

Головна
Інформація
Сервіс
Спілкування
Розваги
Галерея
Довідка
Каталог Шепетівки....

та решта тексту на головній сторнці зправа та зліва.
можна зробити його яскравішим та більшим.
як на мене,він трошки дрібний (чи молживо сліпну з роками)))
і на фоні яскравої реклами виглядає бліденько
і фон білий можна поміняти.

Admin 18.10.2011 11:45

Я вас прошу залишати побажання по функціям, дизайн буде повністю перероблений і так.

LuK 18.10.2011 11:58

конвертер валют якщо можна (бажано всіх)
бо теперішній не працює

Эвген 18.10.2011 12:02

интернет тв можна добавити

jaruto 18.10.2011 14:08

готови допомогти!
будь як!

за дошку оголошень +1

ARTIST 18.10.2011 15:32

Я навіть не пам'ятаю, коли останній раз заходив на сайт міста. Весь час на форумі тільки)

jaruto 18.10.2011 15:34

на мою думку,Якщо буде змінюватися сайт,то і форум зміниться)

Dj Os 23.10.2011 14:28

Як на мене то нічого кардинально нового на сайті зробити не вийде. Доки юзери не почнуть активніше додавати контент самі не буде толку.
Цитата:

Я навіть не пам'ятаю, коли останній раз заходив на сайт міста. Весь час на форумі тільки)
Якби не сайт і його наповенння то думаю і сайт би загнувся, майжі всі нові теми це копіпасти з новин та статей з сайта

igga 24.10.2011 12:36

Юзери ніколи не будуть нічого нікому наповнювати, бо напрягатися просто так ніхто не хоче. А форуми взагалі найважче підняти серед сайтів, якщо сталого коммюніті немає.

Ось подивись на портали:
http://www.gazeta.ru/
http://unian.net/
http://www.kommersant.ru/
http://www.pravda.com.ua/

Там відразу для очей відвідувача доступні десятки новин та статей. Лише головну сторінку можна читати хвилин 20.
А на головній цього сайту лише 6 статей, а на іншій площі всяка фігня та реклама.
Треба дизайн міняти, короче. В першу чергу.

Адмін може сам на основі рерайтингу публікацій ШВ, ДзД і газети Царика кожен тиждень на головну додавати 10-15 коротких новин з життя міста. І не треба нікому навіть платити за написання.
А чекати, поки юзери будуть писати статі, будеш ще кілька років.

Admin 24.10.2011 13:03

На даному етапі у вищезгаданих газетах немає матеріалів які були би цікаві користувачам, та редакції до перепублікування їх матеріалів певно ставитимусь негативно. Як би нам не хотілось, але такої динаміки як на вищезгаданих порталах нам не бачити в силу тематики сайту.
Я можу розтянути дизайн і викладати на головній по 10-15 матеріалів, але сенс? Періодичність у нас та ж яка була.

Эвген 24.10.2011 14:35

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 72142)
На даному етапі у вищезгаданих газетах немає матеріалів які були би цікаві користувачам, та редакції до перепублікування їх матеріалів певно ставитимусь негативно. Як би нам не хотілось, але такої динаміки як на вищезгаданих порталах нам не бачити в силу тематики сайту.
Я можу розтянути дизайн і викладати на головній по 10-15 матеріалів, але сенс? Періодичність у нас та ж яка була.

Ставитися будуть погано газети до цього ? Роби рерайт так і не буде проблем .... Головна сторінка сайту завжди була і є недобитою якоюсь ..... Ну толку з тих 2-3 новин які ти викладаєш?
Приїхав Кличко, а на головній навіть згадки немає про це!!! Просто ти інколи забиваєш на оновлення сайту ..... нічим іншим я це сказати не можу.
Немає цікавого матеріалу в газетах??? То чого люди їх ще купляють?

Dj Os 24.10.2011 21:57

День за днем купляють із-за оголошень, Шепетівку і Вісник примусово підписують бюджетників, ось так і купляють))
А ви хлопята вже задрали тут нюняти, не нравится сайт - зробіть свій краще і викладуйте туди рерайт.

Эвген 26.10.2011 21:24

Цитата:

Сообщение от Dj Os (Сообщение 72158)
А ви хлопята вже задрали тут нюняти, не нравится сайт - зробіть свій краще і викладуйте туди рерайт.

Чуєш "уважаємий" ти простіші слова підбирай.... ідею підтримують і якщо комусь важко 1 годинку в день витратити на сайт то це бред... ти як за адміна відповідаєш? чи захищаєш його? тобі було тяжко то й йому теж в вас мабуть темперамент однаковий...
Віддайте сайт людині яка дійсно хоче приносити користь!!! А не пишіть на пропозициії відповіді мол нам не те пропонують що ми хочемо зробити!!!))) навіщо тоді тему відкривати якщо люди просять,а ніхто не виконує ....

Filini 26.10.2011 21:53

Цитата:

Віддайте сайт людині яка дійсно хоче приносити користь!!!
Цікаво кого ви маєте на увазі? Можливо себе? Ви готові витрачати цю годинку?
Щодо сайту то хотілось би більш зручний інструментарій мати для додавання фото та відео, хотілось би інтерактивну карту, а ще хотілось би щоб були обмеження для гостей, а то сайт відвідує чимало шепетівчан, але в житті сайту беруть участь одиниці.

igga 27.10.2011 12:48

Цитата:

Сообщение от Dj Os (Сообщение 72158)

Саш, да я тобі добра бажаю, чо ти тут... )))
Якщо б у мене був зайвий час, я б давно нормальний шепетівський сайт новин запустив. І фінансування у знайомих підприємців тищонку-дві на місяць би знайшов.
Просто мене цей місцевий цирк вже не цікавить і я давно іншим займаюсь.

У тебе абсолютно нормальне бажання розкрутити сайт, але ти хочеш це зробити руками інших людей.
А для чого іншим людям треба витрачати на нього свій час?

Якщо ти не хочеш чи не можеш витратити дві-три години на тиждень написати 5-10 коротких новин по 200 знаків з місцевих газет, то чого ти це просиш у інших?
А функції сайту ці додаткові: конвертер валют там, інтерактивна карта... те все не те. На Гугл Мепс все одно кручє.

Люди хочуть читати місцеві новини, а їх тут майже немає.

От дивись, регіональні кримські сайти:
http://news.allcrimea.net/
http://e-crimea.info/
http://www.kianews.com.ua/

Всі вони мають збоку стрічку місцевих нових, як і на Українській Правді, і на УНІАН, і на інших сайтах.
Чому такої стрічки новин немає тут?
Ми бачимо якісь "Панель користувача", "Хто онлайн" і подібну нікому не потрібну фігню.

Просто поки ніша місцевого сайту незайнята і цей сайт тут тіпа самий крутий. Але якщо комусь в голову прийде витратити час і гроші на створення нормального шепетівського сайту, то...

Dj Os 27.10.2011 14:12

Добре шо мене хоч по імені всі знають..тільки до цих пір не розуміють шо я сайт продав. Адміна я захищаю тому шо знаю як це вкалувати за спасибі по пів дня..а натомість чути "ну круто, але я можу зробити краще". Повір таких героїв як ти з Євгеном тут було вже чимало, тільки чомусь жоден з їхніх сайтів так і не зміг стати альтернативою цьому.
До речі ти не береш до уваги шо окрім новин адміну ше треба і сайтом займатись...модерувати форум, правити скрипти, займатись безпекою, якісь нововведення реалізовувати..для вас все так просто як двері.
Цитата:

Якщо б у мене був зайвий час, я б давно нормальний шепетівський сайт новин запустив. І фінансування у знайомих підприємців тищонку-дві на місяць би знайшов.
Просто мене цей місцевий цирк вже не цікавить і я давно іншим займаюсь.
Якщо не цікавить то навіщо тут ці нюні? Займайся своїми справами, якщо крім пустої балаканини допомогти нічим. Краще б тих підприємців звів з адміном раз на те пішло. Був би хоч якийсь толк.
А так тикати в приклад кримські сайти які описують події цілого автономного округу на противагу сайту який описує події 45 тисячного містечка як на мене не дуже коректно.

igga 27.10.2011 16:04

Ладно. Якщо ти поради по дизайну сприймаєш як "нюні", то бажаю удачі.
Встановлюй конвертер валют, онлайн-перекладач, чат...

Lego 27.10.2011 19:19

По-моему, на счет дизайна вопрос не возникал, нет?

Дизайн и содержание разве это одно и то же? (ирония)

Пожалуй, соглашусь с Осом в том, что много народу уже замахивались на создание альтернативы. "Но воз и ныне там"(с)

Улыбает, когда говорят "да я бы... да мне бы ничего не стоило..." и т.д. Дак в чем же дело? Как мы умеем критиковать то, что сделал другой, при этом не сделав даже половины аналогичного. Такая реакция (игнор) видимо потому, что подобное встречается довольно часто.

И пожалуй не соглашусь в том, что предложения называют "нюнями". Из каждого предложения надо делать выводы. Если народ предлагает, значит оно востребовано.
Другой вопрос - на сколько то, что интересно одному будет интересно другим.

Кому-то нужен конвертер валют, кому-то нет. Но информация по курсам валют по всем (большинству) банкам г.Шепетовка была бы востребована. А если еще и нанести метки выставленных банков на карту, то что еще может быть исчерпывающе? Почему у нас на радио данная информация востребована, а в Шепетовке нет? Или проще самому сесть и обзвонить банки? А может еще проще объездить их?

Расписание пригородных автобусов, стоянки такси, ближайшие точки банкоматов и т.д.

Каждую идею можно реализовать. Нужно лишь немного вдуматься.

Но как обсуждение может быть без оскорблений и надуманных обид? Это же будет не форум...

Эвген 28.10.2011 14:23

Цитата:

Сообщение от Dj Os (Сообщение 72237)
Повір таких героїв як ти з Євгеном тут було вже чимало, тільки чомусь жоден з їхніх сайтів так і не зміг стати альтернативою цьому.

Да да да ..... просто як було вище написано хтось хоче виїхати на чужих стараннях!!!
P.S. даже силу репутації мені вже зняли до 0 !!!!
це як адмін мстить чи як ?
звісно це дрібниця і вона мене не цікавить,але ж відповідати такими діями на критику .... це низько, а тим паче для адміна....

Dj Os 28.10.2011 15:25

Це я оцю кнопочку нажав http://shepetivka.km.ua/forum/images...reputation.gif і виявив ставлення до твого поста.
Ти шо думаєш на цьому сайті мільйони колотять? Людина витрачає свій час і кошти на сайт а у відповідь заздрисливі пости-хейти.

LuK 16.11.2011 09:09

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 71919)
Які функції хотіли б ви бачити на новій версії сайту.
.

розклад руху поїздів.оновлений.
бо у тому що зараз є - половина поїздів відмінено:ac:

Admin 16.11.2011 14:42

Новий розклад обов'язково буде, хай но лише саме залізниця заспокоїться, а то змінюється той розклад мало не щотижня.

T-S 16.11.2011 15:17

Зробіть граббер з сайту УЗ :bm:

---------- Додано о 15:17 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:16 ----------

Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 72731)
розклад руху поїздів.оновлений.
бо у тому що зараз є - половина поїздів відмінено:ac:

Якшо поїзд потрібен не приміський, то зареєструйся на e-kvytok.com.ua. Там навіть побачиш які місця в якому вагоні вільні... :bm:

jaruto 20.11.2011 21:47

Буде добре якщо кнопочку "Цитата" зроблять,як на людських форумах.
Тоесть,шо виділив і нажав на кнопку - то і цитується

Admin 12.12.2011 14:42

Я вже писав, що поки що буде оновлено сайт, а не форум. Хоча в майбутньому можливий варіант, що у нас буде новий форум.
Зовсім скоро буде запущено бету версію нового оновленого сайту Шепетівки. Хто готовий до тестування?

jaruto 12.12.2011 14:50

Всі)

.

Demchuk 12.12.2011 15:05

а в ная є вибір?

Bemba 12.12.2011 16:01

Re: Сайт міста Шепетівка v.2

Варто передбачити для користувачів можливість ліквідувати свій профайл, як у "Однокласниках". Натиснув кнопку "Відмовитись від послуг", увів пароль і щез...

ARTIST 12.12.2011 16:20

Тестувати тут http://shepetivka.km.ua/v2/ ??

Demchuk 12.12.2011 16:23

не можу зайти та і мова якась арабська

Admin 12.12.2011 16:27

Нова версія сайту поки що закрита від відвідувачів. Про відкритя буде повідомлено в цій темі форуму.

Admin 15.12.2011 19:05

Через декілька годин буде запущено для тестування наступну версію нашого сайту.
Тепер сайт потребує вашої допомоги як ніколи. Будь які неполадки, помилки, баги чи зауваження прошу вас відписувати в цій темі.
А ще потрібна допомога з перекладом компонентів сайту, з російської на українську та з англійської на українські. Хто може та бажає допомогти?

T-S 15.12.2011 19:07

На вихідних зможу з перекладом допомогти...

Часовой пояс GMT +3, время: 15:59.