Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Здоров'я (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Медичний центр "СІЛІЦЕЯ" (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3019)

LuK 03.12.2009 05:19

Медичний центр "СІЛІЦЕЯ"

Вже певний час у нашому місті працює медичний центр "СІЛІЦЕЯ"
Купила вчора місцеву пресу,і там знайшла рекламку цього закладу.З реклами видно, що вони надають широкий вибір обстежень та різних послуг .:co:.Також веде прийом багато різнопрофільних лікарів.

Хто вже звертався у цей центр?Який там рівень обслуговування і діагностики?Ну і цін?Варто туди звертатись чи очередне заробляння грошей на хворобах людей?

Nastynya 03.12.2009 09:01

Відповідь: Медичний центр "СІЛІЦЕЯ"

Цей ценр знаходиться зразу біль мого будинку. Моя знайома зверталася туди з маленькою дитиною, вони проходили курс лікування...вона сказала що послуги дуже дорогі, але ж здоров"я дитини дорожче!Для прикладу, один візит до гінеколога коштує 70 грн!
Але ж на то він і приватний цей центр.

LuK 03.12.2009 09:19

:ai:ну нічого собі ,70 гр!!!Шо ж це за лікар такий?фамілію можна? Профессора за прийом стільки не беруть))))
звонила туди по поводу УЗО,сказали 40-50 грн.В принципі не дорого,але більше цікавить квалафікаційний рівень лікаря що проводить обстеження.Бо апаратуру купити не проблема,а обстежити і поставити правильний діагноз-не кожному дано!!!

Nastynya 03.12.2009 09:38

Чесно кажучи я не знаю ні лікарів ні їхніх прізвищ, просто зі слів чула про їхні ціни.
Лікарі можуть бути і хороші, але ж невже там так багато клієнтів що вони отримують гідну зарплатню....наврядчи!

юрон 11.12.2009 11:00

Цитата:

Сообщение от Nino (Сообщение 45460)
Вже певний час у нашому місті працює медичний центр "СІЛІЦЕЯ"
Купила вчора місцеву пресу,і там знайшла рекламку цього закладу.З реклами видно, що вони надають широкий вибір обстежень та різних послуг .:co:.Також веде прийом багато різнопрофільних лікарів.

Хто вже звертався у цей центр?Який там рівень обслуговування і діагностики?Ну і цін?Варто туди звертатись чи очередне заробляння грошей на хворобах людей?

Як юрист, можу Вам сказати, що кожен подібний заклад мусить мати Ліцензію на право провадження медичної практики за спеціальностями, зазначеними в ній, і за адресою, казаній у ліцензії. Сіліцея (майже Сіцілія) працює за ліцензією, виданою на ім'я Понятовської І. П., за спеціальністю "Педіатрія" і за адресою: вул. Натана Рибака, 46. Отже, діяльність закладу є незаконною. Хіба що пані педіатор прийматиме діточок у себе вдома і виключно за своєю спеціальністю.

---------- Додано о 09:00 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 08:58 ----------

Цитата:

Сообщение от юрон (Сообщение 45905)
Як юрист, можу Вам сказати, що кожен подібний заклад мусить мати Ліцензію на право провадження медичної практики за спеціальностями, зазначеними в ній, і за адресою, казаній у ліцензії. Сіліцея (майже Сіцілія) працює за ліцензією, виданою на ім'я Понятовської І. П., за спеціальністю "Педіатрія" і за адресою: вул. Натана Рибака, 46. Отже, діяльність закладу є незаконною. Хіба що пані педіатор прийматиме діточок у себе вдома і виключно за своєю спеціальністю.

Перепрошую за опечатку в слові "вказаною". А педіатор - це по приколу.

Bemba 10.12.2011 21:03

Щойно на ТРК "Штенс" Паніковська зрівняла себе з доктором Комаровським. Наскільки я розбираюсь у термінології, то у нас доктор - це доктор медичних наук. Доктор Комаровський - це ще куди не йшло, бо він кандидат медичних наук, а Паніковська навіть і цього вченого ступеню не має і со свінным рылом да в калашный ряд...

LuK 10.12.2011 21:09

якось стала невільним свідком розмови двох лікарів,які говорили про пацієнтку,яку спасали після лікування лікарів у сіліцеї.
наслідки там були жахливі,людині краще не ставало,при цьому там продовжували лікувати і брати гроші за кожен прийом....
людина викинувши купу грошей і не одужавши, вимушена була звернутись до нормальних лікарів.

Bemba 10.12.2011 21:15

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%...D0%B8%D0%B5%29

---------- Додано о 21:15 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:12 ----------

Корни этого слова могут быть найдены в раннем христианстве, когда термин "доктор" обозначал апостолов, отцов церкви и других христианских властителей, которые учили как интерпретировать Библию. ------------------- "Равноапостольная" матушка Ирина составляет конкуренцию батюшке Мацолу...)))))

T-S 10.12.2011 21:16

Я б на її місці відносився до цього обережно... Так і доль "Доктора Пі" можна повторити...

Bemba 10.12.2011 21:18

А я думав, що розміщення центру "Сіцілея" біля церкви - то випадковість. Виявляється - промисел Божий.

---------- Додано о 21:18 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 21:17 ----------

Цитата:

Сообщение от T-S (Сообщение 73826)
Я б на її місці відносився до цього обережно... Так і доль "Доктора Пі" можна повторити...

Слюсарчук худенький, а тут доктор повний(а) Пі...

Часовой пояс GMT +3, время: 22:47.