Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум (http://shepetivka.com.ua/forum/index.php)
-   Книга відгуків, скарг та пропозицій (http://shepetivka.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Хто кого порекомендує як гінеколога до пологів (http://shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=4904)

ogonek 06.10.2011 22:02

Хто кого порекомендує як гінеколога до пологів

Ось і настав той момент коли виникла потреба звертатися до лікаря гінеголога при вагітності. Давайте будемо правдиво коментувати дії лікарів, до кого варто звертатися, не боючись за контроль вагітності.

ogonek 07.10.2011 07:37

Відповідь: Хто кого порекомендує як гінеколога до пологів

Молоді мами - залишаємо тут свої враження, це буде важливим для майбутніх мам.

LuK 07.10.2011 07:55

мені Дуднік як лікар подобається.
а взагалі на скільки знаю (від мам) з лікарем потрібно домовитись наперед про роди.
ну і проплатити звісно.
тоді вони будуть сама уважність.)))

KrOt 07.10.2011 07:56

кукурудза-тільки він

Alois 07.10.2011 10:07

Цитата:

Сообщение от LuK (Сообщение 71263)
мені Дуднік як лікар подобається.
а взагалі на скільки знаю (від мам) з лікарем потрібно домовитись наперед про роди.
ну і проплатити звісно.
тоді вони будуть сама уважність.)))

У 30-ті роки минулого століття кожна німецька жінка мріяла народити дитину від фюрера, а тепер кожна поінформована шепетівчанка мріє народити дитину... у Волянського.

---------- Додано о 10:07 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 10:06 ----------

Цитата:

Сообщение от KrOt (Сообщение 71264)
кукурудза-тільки він

Кукуруза - то ще той гінеколог...

LuK 07.10.2011 12:11

Цитата:

Сообщение от Alois (Сообщение 71271)
У 30-ті роки минулого століття кожна німецька жінка мріяла народити дитину від фюрера, а тепер кожна поінформована шепетівчанка мріє народити дитину... у Волянського..

раз на раз не приходиться........
або кому як повезе.я про наслідки...

Tala 07.10.2011 16:43

Трофимчук Богдана Анатолівна.Дуже рекомендую

odin 07.10.2011 17:54

Цитата:

Сообщение от Tala (Сообщение 71287)
Трофимчук Богдана Анатолівна.Дуже рекомендую

Може малось на увазі Трохимчук Людмила Григорівна?

ogonek 08.10.2011 16:20

Вищезначені- це взагалі лікарі, які приймають пологи, чи з якими вагітні проводять 30 тижднів до пологів? (консультують, слідкують за протіканням вагітності..)

OpenUp 15.10.2011 22:37

Тут бачу дехто плутає тих хто приймає пологи, і тих хто веде вагітність. Якщо хороший лікар дивився за вагітною напротязі вагітності, то прийняти пологи може і медсестра без проблем. Але якщо пологи проходили з труднощами, і лікар не дуже компетентний плюс вагітна робить як хоче а не як їй приписано, то і самий хороший акушер-гінеколог може не спасти ситуацію, так що я думаю ви зрозуміли. А взагалі йдіть до Рибачука для ведення вагітності, можете перепитати у знайомих про його рівень.

Часовой пояс GMT +3, время: 03:26.